Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kapcsolat vagy barátság?

Kapcsolat vagy barátság?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves lány akit szeptember óta ismerek (én 20 vagyok) és barátok lettünk. Nekem eközben volt egy srác aki tetszett, de senki nem tudott erről. Egy buliban a barátnőm elmondta, hogy ő már két éve szerelmes abba a bizonyos srácba (barátok voltak, sokat beszélgettek, egyszer a koliban a fiúnál aludt, de nem történt semmi sem) azon a bulin és őszintén támogattam barátnőmet (ő nem tudta, hogy nekem is az a fiú tetszik), hogy kettesben lehessen a fiúval,csókolóztak, kézenfogva jöttek vissza a koliba, együtt aludtak, de semmi több. Pár nappal később megbeszélték, és elmondta a srác, hogy ő csak részeg volt és azt hitte a lány is tudja hogy ez csak egy egyszeri kavarás. A lány viszont ezután még jobban elkezdett reménykedni. Én nem mondtam el neki hogy tetszik nekem a srác mert nem akartam zaklatni ezzel, hiszen nem volt köztünk semmi. Viszont pont úgy jöttek ki a dolgok, hogy barátnőm félévre kiment külföldre, pár hétre rá pedig randira hívott engem a srác. A második randi után elmondtam barátnőmnek, hogy alakul valami. Ő ezért megszakította a barátságunkat, mert szerinte én a fiút választottam helyette. Én viszont azt hittem, hogy ha a fiú többször is elmondta neki hogy sosem tekintett rá többként mint barát, de én boldog lehetnék mellette akkor ezt megérti. Szerintetek tényleg ekkora bűnt követtem el?

2017. jún. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Forditsd meg a dolgot, te hogyan ereznel, ha te lettel volna az o helyeben?
2017. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát szerintem ez azért kellemetlen, mert nem mondtad el neki korábban, hogy neked is tetszik, sőt, még támogattad is, aztán meg nekiállsz kavarni a sráccal. Ha az én barátnőm csinálná, én sem lennék boldog. Próbáljátok meg tisztázni a dolgot, de ha ő tényleg annyira szerelmes, akkor érthető, hogy rosszul esik neki a dolog, és választásra akar bírni. Kicsit becsaptad.
2017. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!