Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jogos tőle?...

Szerintetek ez jogos tőle? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik legközelebbi barátom akit már nagyon régóta ismerek szakított a barátnőjével és hát eléggé érzékeny a lelke a srácnak ezért meg is bántotta a szakítás rendesen. De én meg még néhány közös haver jóba maradtunk vele. Az egyik alakalommal átmentünk bebaszni a csajhoz. Aztán az este a csaj odabújt hozzám simogattuk egymást stb (csak normális keretek közt) tehat nem feküdtünk le... Aztán össze is jöttünk egy pár nappal rá. De amikor ezt megtudta az exe az én barátom teljesen kiakadt h én másztam rá az ő volt csajára amikor ő mászott rám és mellesleg már szakítottak sztem jogosan "élveztem ki" a helyzetet nem? Viszont a haverom nagyon nagyon berágott rám de az a poén hogy ezt is mástol tudtam meg tehát nekem még adja h tök jó havarok vagyunk miközben a hátam mögött megutált. Szerintetek jogosan? (Ha kicsit homályosan fogalmaztam nyugodtan kérdezzetek ha valami nem világos)

Köszi h végig olvastad normális válaszokat várok!



2017. jún. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát alapszabály, hogy haver csajával nem jövünk össze. Jogosan akadt ki, de ezt most valoszínűleg nem látod át, mert elvakít a szerelem. Képzeld el fordított esetben. Most te és ez a lány majd egyszer szakítani fogtok. Ekkor az egyik haverod összejön a csajjal. Te nem lennél kiakadva? Az viszont gáz, hogy nem merte a barátod a szemedbe mondani, hogy mennyire megutalt. Meg kellene beszélnetek a dolgokat, mindig a barátok legyenek az elsők, aztan jön csak aszerelem.
2017. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barát nője tabu, az exnője is, ha kiborította a szakítás. A csaj meg nem azért mászott rád, mert annyira tetszel neki, de majd ezt is megérted (talán), ha nagyobb leszel.:D
2017. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barát párja, exe és közeli családtagja tabu.

A csajnak meg valószínűleg pótlék vagy, fiatalon én is beleestem ebbe a hibába, egy hónap múlva repült is a pasas.

2017. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos a kiakadása, a barátod padlón van az exe miatt,te pedig lazán dugod.

Gondolkozz kicsit !

Örülj,hogy nem verte be az arcod,az ember.....

2017. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon közeli barátok lehettek, ha a szakítás után az első adandó alkalommal átmentél a barátnőjéhez és részegen rányomultál, utána meg még össze is jöttél vele... :D

Te réges rég pályáztál erre a szukára, olyan nincs, hogy a legjobb barátom nőjével CSAK ÚGY jóban maradok meg bulizgatok, miután szakítanak...

A csaj egy olcsó, retkes kis rib**c, a kutyámnak nem dobnám oda csontnak az ilyen mocskos lotyót. De te pont ilyet érdemelsz, ne aggódj, barátaid úgysem lesznek sokáig.

2017. jún. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem akarta veled ezt személyesen megbeszélni, mert nem bírná ki, és betörné a kis patkány orrodat, és ezt inkább el akarja kerülni. Én sem akarnám többet látni a pofádat, meg a kis ku**áét se.
2017. jún. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elösször-Nem dugtam a csajt


Másodszor- Be is fogja verni a képem


Harmadszor-Ő mászott rám én nem is jeleutem neki h erre vágyok


Negyedszer-Ha én lennék az ő helyébe akkor biztos megbeszélném ezt vele de az őszintét megmondva nem is zavarna a dolog hiszen már az exem tehát semmi közöm ahoz hogy kivel alszik részegen.

2017. jún. 13. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!