Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csöm egy nap alatt keszul...

Smoke77 kérdése:

Ha csöm egy nap alatt keszul fel erettsegire menni fog neki? Felmentett kondis es 100kilos.

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is egy napot készültem és ment, 4-5 lett mind.
2017. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki neked az a csöm?
2017. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az hogy jön az érettségihez hogy ki hány kilós? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nagyon felszínes ember lehetsz..
2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy hány kilós. Az érettségin a tudást nézik, nem a bicepszet. Ha az öcséd ezt nem tudta, akkor nem fog neki menni.
2017. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a 4 évet tanulással töltötte, akkor biztos kevesebb idő neki a felszülés mint annak aki 4 év alatt 1 kukkot se tanult.
2017. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez simán a memóriájától függ, meg attól, milyen jegyre hajt. Az sem mindegy, órákon előtte odafigyelt-e.


Én egyetemen pl. egy nap alatt fel tudtam készülni egy tárgyból vizsgára angol szakon egy nap alatt, az kb. annyi tétel volt, mint egy tárgyra érettségi, és ez ilyen 4-5ös szint volt nálam. De mondjuk nekem kifejezetten jó a rövidtávú memóriám, és megtaláltam a nekem legjobban fekvő tanulási módot.


Egy átlag memóriájú gyerek, aki nem figyelt oda egy órán sem, az nem fogja tudni sztem normálisan megtanulni... max. kettesre, de még az is rezeg.

2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szmók77 én nemtom ki az a csöm meg, hogy az érettségihez hogy jön az, hogy csöm felmentett kondis meg 100 kilós, de igazából lesz_rják az érettségin, hogy felmentett kondis-e meg hogy hány kilós (mi az a felmentett kondis amúgy? Én is kondizok, de az életben nem hallottam még olyanról, hogy felmentett kondis).


Amúgy építőiparba vagy kidobónak biztos felveszik, ha csömnek nem sikerül megállnia a helyét az érettségin, de én szurkolok nagyon.

2017. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Iszonyatosan jó a hozzászólásod :D megnevettettél!
2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog neki. De ki a pöscöm az a csöm? 😂
2017. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!