Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkál folyamatosan?

Miért piszkál folyamatosan?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, ismerjük egymást már 2 éve és az utóbbi időben elég jóba lettünk. Fura mert folyamatosan piszkál, provokál és csipkelődik, ilyenkor utána mindig elmondja hogy ő bír engem meg szeret ( nem úgy ) de akkor miért csinálja? Én ezt nem értem... lelkizni is szoktunk, a bizalom is meg van. De miért "így" mutatja ki, hogy bír? Amúgy egy 23 éves srácról van szó, aki még egy kicsikét gyerekes. Mások azt mondták, hogy valószínű bejövök neki és nem tud ezzel a helyzettel mit kezdeni.
2017. jún. 21. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy zavar amikor ezt csinálja, úgyhogy hagyja abba. A leírásod alapján azt hittem egy 15 éves srácról van szó:D
2017. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert még gyerek.
2017. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!