Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Probáljam visszaszerezni vagy...

Probáljam visszaszerezni vagy sem?

Figyelt kérdés

5. osztálytol kezdve volt egy legjobb baratnom egeszen 7. osztály félévig nagyon joba voltunk mindent megbeszeltunk egymassal (most fejeztem be a 7.et szoval ez most volt). De van nekem egy testvérem aki most ballagott 8.bol el es mi igy harman eleg jo megvoltunk csak a tesom kezdett elnyomni engem a tarsasagban. Es ez nekem kifejezetten rosszul esett mert a legjobb baratnommel emiatt eltavolodtunk es nagyon sokat veszekedtunk volt h hetekig nem beszeltunk. De en mindig engedtem es en irtam neki h bocsasson meg nekem" es ez igy ment eleg sokaig h mindig en kertem bocsanatot. Es a tesom kihasznalta azt h en es a legjobb baratnom nem beszelunk es nem talalkozgatunk. Ezert mindig a tesom talalkozgatott a legjobb baratnommel ami nekem azert esett rosszul mert nekem nem mondta h talalkoznak egymassal hanem mindig hazudott nekem h mashova megy. (Nem az esett rosszul h talalkozgatnak hanem h hazudtak nekem) de en mindig megtudtam valahogy h ők egyutt voltak kint setalni. Es ezeken is ossze vesztem veluk h miert hazudnak (persze mindig tagadtak) es egyszer lattam egy olyan beszelgetest a legjobb baratnom es a tesom kozott h engem kibeszeltek h " ne hivjuk szerintem magunkkal sétalni mert mindig hiszizik...stb...stb..stb"es mikor ezt meglattam nagyon megharagudtam es el is mondtam nekik h miert haragszok rajuk (persze letagadtak az egeszet) es most igy nyaron megint egy ilyenen vesztem ossze a legjobb baratommal h hazudtak nekem. Es egyedul ulok a szobaba es azon gondolkozom h nincs egy baratom sem, semmi ertelme h elek, ongyilkossag.

Es gondoltal arra h megint en kerek azert bocsanatot amirol nem is tehetek!!

es ebben kerem a segitségeteket h ti mit tennetek a helyemben. Bocsanatot kerjek vagy sem? Erdemes kibekulni vele vagy sem? Tavaly nyaron allandoan egyutt voltunk es semmi es senki nem allhatott a baratsagunk koze. De most 1 evvel kesobb...minden olyan rossz. Es a legrosszabb h mas barataimmal nem vagyok annyira joba es messze vannak tolem nagyon..:(

Ha valamit nem ertenétek akkor szivesen leirom azt a reszt erthetobben. Kerlek segitesetek.

Elore is koszonom annak aki ertelmesen valaszol :) :*

(Bocsi h nem ékezettel irtam)



2017. jún. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd...
2017. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne próbaljak meg kibékülni vele? Nem éri meg?
2017. jún. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!