Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 éves kisfiúcska vagyok...

13 éves kisfiúcska vagyok kilessz az én barátom? (Többi lent kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Egy kevés rólam:Nincsenek igazi barátaim csak haverok és barátok de mikor valaki kéne senki nincs,szeretek egyedül lenni,nem birom a gépzenéket de az életre igazat igen,szeretem a klasszikus zenéket főleg zongora és hegedű összeállitást :) (azért is raktam fel ezt a kérdést, mert itt a legtöbben a barátok, barátságok kategóriában ezzel jön ami persze nem baj hogy óóó jajj vége a barátságunknak barát-e az ilyen barát vagy nem, fiú lány barátságok meg hasonlók persze tisztelet a kivételnek, meg csak szeretek nevetni.

2017. jún. 30. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Még mindig jobb hogy tudod, hogy nincsenek igazi barátaid, mint azt hogy elhiszed és utána csalódsz. Személy szerint nekem sincs igazi legjobb barátom, de van olyan akiben megbízok és megbeszélem vele a problémám, akár a nagyon kínosakat is. A lényeg hogy nyiss egy számodra szimpatikus és értelmes ember felé a környezetedben, aki ha fogadja, lehetne akár a hiányzó szerepet betöltő ember az életedben.:) Fontos hogy legyen közös témátok és egy legyen a gondolkozásotok. Annak semmi értelme ha ellenpontok vagytok..Remélem tudtam valahogyan segíteni. Ha gondolod mesélhetsz bővebben. 16/F
2017. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát többet is mint gondolnád köszi :)
2017. júl. 1. 21:03
 3/3 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is elég sokáig. Próbálj hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedni, menj olyan programokra amik érdekelnek, ott biztos találsz hasonló gondolkodásúakat is. Én nehezen kezdek beszélgetést, de gépen (pl. játékokon) megismert emberekkel egyszerűbb az elején. Ott rögtön megvan a közös téma (a játék), amit követnek a komolyabbak. Velük is lehet élőben találkozni. Könnyebb beszélni élőben, ha már ismered őket valamilyen szinten. gondolod nekem is írhatsz privátba. Sok sikert! (17/f)
2017. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!