Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mi féle indok, hogy nem...

Ez mi féle indok, hogy nem lehet barátkozni egy másik emberrel?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Egy 28 évessel akartam barátkozni, mert mióta van nyári szünet, azóta senki nem beszélt velem az osztályból. Ő meg eléggé szimpatikus volt és ráírtam. Megkérdezte a koromat és elmondtam. Azt mondta hogy nem lehetünk barátok, mert nem egy korosztály vagyunk.Én még kicsit makacskodtam, mert vártam egy kis apáskodásra, és letiltott. Igen, apáskodásra vágyom, mert hát nem volt olyan, akire felnézzek, és hátha rá. Totálisan magányos vagyok és egy ilyen indokkal leppattintottak.

2017. júl. 2. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármire vágysz, akármennyire magányos vagy, senkire nem erőltetheted rá magad. Ha valaki nem akar barátkozni, semmilyen módon nem kell neked magyarázkodnia, nem akar és kész. Ezt el kell fogadnod. Mellesleg a 28 évesek többsége nem vágyik rá hogy egy fiatalabb fiú felett apáskodjon. Tényleg inkább a korosztályodban barátkozz.
2017. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyenrangú barátság át tudja hidalni a nagyobb korkülönbséget, de

1. erre nem mindenki vevő (sajnos),

2. te nem is egyenrangú barátságra vágysz, hanem apapótlékra.

A 28 éves lehet, hogy az első kategóriába tartozik, de itt most inkább csak az a lényeg, hogy nem szeretne senki felett apáskodni. Ezt fogadd el.

Lehet találni apapótlót, csak nem mindenki vágyik erre. Keress mást. A volt barátom 29 évesen a saját korosztályán kívül 50-es férfiakkal is barátkozott. Az anyja meg a nagyanyja nevelte. Az apjának új családja volt, vele felszínes kapcsolata volt, nem igazi apa-fia viszony. Ezért kellett neki pár apja korú barát.

2017. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon kár, pedig nem rossz ember, sokan kedvelik és nem önző. :(
2017. júl. 2. 09:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy nem írtam neki, hogy kell egy pótapa.
2017. júl. 2. 12:39
 5/6 anonim válasza:
Velem is ez történt nemrég,bár én csak 15 vagyok és lány.Tök jól elbeszélgettünk,aztán mikor kiderült a korkülönbség,nem írt,és letiltott.Pedig semmit nem szerettem volna csak beszélni valakivel.
2017. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a nagy korkülönbségű barát. Én egy egyetemi tanárommal lettem kicsit az. Annyi, hogy tudni kell, hogy ez nem ugyanaz mint a korban azonosakkal.
2017. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!