Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval hosszú lesz... Van egy barátnőm aki már kb. 3-4 éve a legjobb barátnőm.... És én féltékeny fajta vagyok fontos emberekkel kapcsolatban de ezeket elfojtom ha én is tudom hogy hülyeség.... (12/L Szóval bocsi ha gyerekes vagyok) T(A barátnőm neve legyen mondjuk Lilla) Szóval Tudom már 2-1 éve hogy Lillának van egy barátnője akit most hívjink Enikőnek! Nekem ezzel semmi bajom... még azzal sem hogy roma! De tényleg! De még mikor suli volt a facen odaírta commentbe hogy BFF Imáddddlaak.. Ez rosszul esett de inkább az hogy átver vagy valami.. Azt mondta h sajnálja... tényleg nem jó amit csinál. Na igen.. A nyári táborba (Olyan sulis tábor volt) Ott több tábor is volt aholaludtunk és az egyik táboban szinte csak romák voltak! Az egyik Lillát leállította beszélt vele azt mondta neki hogy ne szégyelj ennyire ha köszönök köszönj vissza! Mondta hogy ez Enikő barátnője és egyszer beszélt vele de nagyon utálja! Aztán másnap mentünk a mosdóba! Ő WC-n volt én pedig vártam (Olyanok voltak a wc-ék hogy alul flül nyitott tudjátok!) Na szóval bejöttek csoportostul meg Enikő barátnője és elkezdte mondani az a lány hogy szeretek-e verekedni meg hogy ő nagyon szeret! Tudok e boxolni? Most verekednék e vel.. Aztán csapkodta a WC ajtókat.. n már majdnem sírtam a barátnőm kijött a wc-ből (És tudom hogy mindent halott mert olyan minta szembe lennénk szinte mert nyitott WC) és anyitt mondott sziasztok... Én el se hittem előbb támadtak meg ő meg sziasztok.. Aztán kimentünk követtek és azt mondta az a lány hogy hallotta Lili (nem ez a neve Lilla testvérének de most legyen az) terhes! 1. azt mondta Lilla 5 percet beszéltek.. honan tudja hogy van tesója.. hogy mi a neve.. és hogy terhes-e.... Na és most (Tábor után 2-3 héttel) Kirakott egy képet Enikővel plusz bejött a képbe egy másik lny aki úgyszintén roma.. És már vagy 3-4 képet kiraktak mert szinte minden nap elmennek a városba meg ilyenek.. a bartnőm írja a képekhez hogy de szeretlek titeket! Én meg (még mielőtt ezeket láttam) megkérdeztem ogy elmegyünk-e a mekibe azt mondja : Neki mind1... Meg azt is modta hogy Enikő nem olyan mnt ő teljesen más nem tud vele olyanokról beszélgetni... TUDOM UNDORÍTÓ VAGYOK mert féltékeny vagyok (Szóismétlés sokszor tudom) De nekem még mindig az a táborors eset jár a fejembe! Hogyha ez nagyon rossz dolog kérlek írjátok le... vagy ha ez fura... Mert ere is kíváncsi vagyok... De azt tudom hogy hülyeség hogy legjobb barátnők vagyunk.. Ja + anyamár mondta hogy ne barátkozzak vele (Régen nem voltvalami jó anyagi helyzetbe és állami intézetbe laktak a családjával) De én mindig azt mondtam anyának hogy norámlis meg minden.. De a barátai.... Meg a viselkedése is más lett.. De az a kérdésem hogy tényleg ne barátkozzak vele ? Én nagyon szeretem őt .... De olyan rossz volt az a táboros eset hogy mindig ha eszembe jut sírok vagy csak majdnem sírok... Ha szeretem ez nem zavar. TUDOM TUDOM.... Tényleg írjátok le ha ez nagyon undorító.. Akkor majd próbálok erről majd leszokni ! És lek ne írjatok Nagyon durva dolgokat...kér

2017. júl. 9. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen mindenki átmegy a te korodban. Ilyenkor percről-percre változtok. Az ember az igazi barátait általában már 18 éves kora után találja meg. Kivételek persze vannak. A lényeg az, hogy ne csüggedj. Aki így eldob valakit, azzal nem érdemes barátkozni. Törődj bele, hogy "Lilla" számára már más dolgok fontosak. Saját magadat ne tedd tönkre egy olyan ember miatt, akinek nem számítasz.


Ha tudod kerüld el őket, mert "Lilla" bizony rossz társaságba keveredett. Barátkozz másokkal, legyél közvetlen, emiatt nem kell aggódni, lesznek még barátnőid, addig is koncentrálj a tanulásra, ha nincs más. Remélem jól telik a további nyarad, és majd az új tanéved!

2017. júl. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) Vannak barátnőm igazából csak Lilla volt a legfontosabb! Valószínű fokozatosan megfogom vele szakítani a kapcsolatot! Nehezen de .. így talán jobb lesz és nem fogom vele magamat gyötörni... Mert nagyon fáj
2017. júl. 10. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!