Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez féltékenység? ( lent )

Ez féltékenység? ( lent )

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatba már írtam ki egy kérdést de az egyik szempontot jobban szeretném elemezni. a kérdés:

(utolsó szempont)

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Szóval az a helyzet hogy a "barátnőm" féltékeny lenne erre a csajra?

A sztori az hogy ismerősöm testvérével én elég jóba vagyok, de érdekesen ezt a "barátnőm" nem tolerálja és folyamatosan azt hallom hogy a hátam mögött szidja ezt a lányt. A lány ugye 16 éves de én egy rossz szót nem tudok rá mondani a "barátnőm" pedig annál inkább.


Én már szépszóval, csúnyán is kértem tőle hogy fejezze be ezt a szidást de semmit nem ér.


Ez a csaj a rossz helyzetekbe mindig ott volt velem de pont a legjobb barátnőm nem. Nem is érdekelte hogy mi a bajom csak ha feszült voltam akkor néha odabökött annyi hogy: neked meg mi a "kuki" (szépen szólva) bajod van?


Ha ez nem féltékenykedés akkor mi? De azt se hinném hogy az mert alapjáraton meg tesz rám magasról...



2017. júl. 11. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon csúnya lesz, de ha ennyire ostoba vagy, hogy nem küldöd el ezt a kislányt, akit te "barátnőnek" nevezel a bánatos halál véreres f---ára, akkor megérdemled. Bocs, ez van. Az ilyen tipikusan egy rosszindulatú energiavámpír, akiket instant ki kell írtani az életedből.
2017. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj ha kitudnám írtani már megtettem volna csak az a baj hogy régen távoli rokonok voltunk és anyáék meg az ő szülei NAGYON jóba vannak... anyának az ő anyja a legjobb barátnője...
2017. júl. 11. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell nektek is legjobb barátoknak lenni. Hanyagold szegény csajt, mert később csak rosszabb lesz.
2017. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a helyedben hidegen hagyna, hogy milyen rokon, milyen rokonom van jóban az anyjával. Ha egy bunkó paraszt, akkor leépítem a kapcsolatot vele, lehet akár a saját testvérem is. Csak tönkreteszi az életed, ne takarózz ezzel a buta indokkal, hogy anyud jóban van a szüleivel. Ne lógj vele, ne beszélj vele, koptasd le, aztán megun idővel, remélhetőleg.
2017. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, csak ebben az a rossz hogy most hétvégén is megyünk hozzájuk és anyáék tervezgetik azt hogy majd augusztusba mennyit fog itt aludni nálunk...
2017. júl. 11. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont azt elfelejtettem mondani hogy van egy öccse ő tőlünk (mivel mindketten 14 évesek vagyunk) csak 3 évvel fiatalabb és vele egész jól kijövök meg értem az ő "nyelvét" hogy ő miket kedvel mert azokat én is és egyáltalán nem olyan mint a nővére...

És azon gondolkoztam hogy ha ott leszünk náluk akkor majd vele elütöm az időt mert volt már ilyenre példa hogy összevesztük, és vele jobban elvoltam, de szerintem ennek a barátságnak nem lesz folytatása...

2017. júl. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!