Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van arra esélyem, hogy lesznek...

Van arra esélyem, hogy lesznek barátaim?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Eddig nem vtak barátaim, a középiskola egy pokol volt, családi zűrök, lehetetlen bejárás egy tanyáról, idős beteg szülők, több iskola, ezek mind kizárták a lehetőségét annak, hogy barátnőm vagy barátaim legyenek. Az idén január vége óta lett 1 idősebb, lány barátom, tavasszal meg még 1, tehát 2 barátom is volt.


Az egyik csaj, az idősebb, bepasizott, kiment hozzá Angliába Vele lakni. Amíg itthon volt, addig nagyon jóban vtunk, kiment, egy semmi miatt össze vesztünk, a pasas nem túl kedves sms-ek formájában kiadta az utamat. A másik lány meg Nekik adott igazat. Szval Ők inkább egy illúzió voltak, élvezték azt, hogy mindent megtettem értük. De felfogtam, ez a múlt már sajnos.


Viszont itt a nyár, a sokadik már, a szülinapokról, ünnepekről nem is beszélve, mikor egyedül vagyok. Nincs hova eljárnom, jelenleg munkám sincs, nem mint hogyha egy ilyen idős embernek elegendő lenne, hogy csak dolgozni jár el.


Senkit nem érdekel, hogy mi van velem, nincs kit meghívnom magamhoz, nincsen senkim se. Az utóbbi időben próbálkoztam egy-két lánynál, de Ők is inkább csak udvariasságból álltak velem szóba, de azután nem lett semmi. Facebookon is meg társkeresőkön is próbálok ismerkedni, de nem sok sikerrel. Itt is próbálkozom, de mindenki messze lakik, én meg vágyom a személyes kontaktokra.

Egy szó mint száz, totál egyedül vagyok és egyre úgy látom, hogy már ebből nincs kiút, gyakran gondolok arra is, hogy kárt teszek magamban.


Eléggé kétségbe vagyok esve, mit tehetnék? :(



2017. júl. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a Facebook-ot mint társkeresőt kikell menni az utcára jó benyomást kelteni és ennyi.
2017. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, bár ettöl neked nem lesz jobb. Egy kis városban élek ahol semmi nincs. Teljesen reménytelennek érzem a helyzete. Akikkel neten beszélek azok meg mind távol vannak...
2017. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magányból nem kell kiút, de érthető, hogy teher számodra. Viszont a "barát" nem pottyan ki egy bokorból, pláne, hogy a barátság egy kapcsolat minőségének jelzője, amely úgy érik barátsággá, mint egy nemes bor. Idővel. Ne barátot keress, hanem kapcsolatokat, ami idővel barátsággá nemesülhet. Nyilván bezárkózva egy kapcsolat sem fog veled "szembe jönni", tehát muszáj "hegyként, Mohamedhez menni".

Ha azon gondolkozol, hogy kárt teszel magadban, azzal már kárt tettél.

2017. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EGY KICSIT DERŰSEBBEN.
2017. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Belavia válasza:
Na go bulizni nagyongyorsan.
2017. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinek van rá esélye. És szerintem ne keress barátokat, mert az igaz barát fog majd megtalálni téged. És, ha van lehetőséged beszélgess többet és légy kedves az emberekhez.
2017. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!