Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elárult a legjobb bárátnőm!...

Elárult a legjobb bárátnőm! Megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy csináltam egy fake Facebook profilt és azzal ráírtam a barátnőmre akit hívjunk most:Annának.Szóval elkezdtem kérdezgetni Annát magamról,mielőtt felfedtem volna a kilétem.Szóval ekkor olyanokat mondott rólam hogy rossz vagyok udvarlásban ezt neki egy Márton nevezetű fiú mondta.13 éves vagyok és SOHA nem udvaroltam még senkinek,nem is ismerek Márton nevű fiút.Utánna kérdőre vontam az igazi facebookomról de még mindig nem mondtam meg a faken a kilétem.Ma pedig a fake profilon megkértem hogy mondjon rólam 5db rossz dolgot.(Itt a fake profilon az igazi személyemre voltam kíváncsi mert a fakkel magamat is bejelöltem.)Erre olyanokat mondott hogy a telefonom (IPhone SE) sz@r,meg hogy milyen a maga viseltem (SOHA SENKI NEM PANASZKODOTT RÁM ÉN VAGYOK A TÖKÉLETES "KISLÁNY"!)Meg hogy milyen rondák a fogaim(Igen,ferdék de a jövőhéten lesz fogszabim)Meg hogy az orrom milyen ronda.Ezzel olyan szinten elkeserített hogy egész nap sírtam.A Legjobb barátnőm volt!Volt/Van valakinek még ilyen borzasztó története?:((Még annyit hozzáfűznék hogy már felfedtem a való énemet neki.Nem reagált semmi de én baromi dühös vagyok rá.)Megbocsájtsak neki vagy ne?

2017. júl. 15. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy ez a videó jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=nlJDa_hj7k4

2017. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy felszínes kapcsolat.
2017. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy.Ő is. Szerintem ti egyáltalán nem vagytok egymás barátnői. Én az ilyesmit nem nevezem barátságnak. Becsaptad őt, ő meg ,,kibeszélt".
2017. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Remélem kamu, mert ha igaz, elég ijesztő. Most vagyok terhes a kislányommal, de nem tudom, szülőként milyen nevelési hibával lehet elérni azt, hogy a gyerek ilyen csökkentértelmű legyen.
2017. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

,,Jaaj mert régen nem volt ilyen, dehogynem, csak akkor más embert bíztak meg ilyennel, nem kamuprofilt."


Hát nem tudom, minden ember magából indul ki. Nekem személy szerint soha eszembe se jutott, hogy valakit megkérjek, hogy fagassa már ki a legjobb barátnőmet, hogy mit gondol rólam, pedig lassan 20 éve tart a barátságunk.

Ha valakit már a legjobb barátodnak tartasz, nincs szükség ilyen szánalmas dologra.

2017. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne
2017. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!