Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ilyen a, , barátnőm"?

Hogy lehet ilyen a, , barátnőm"?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy nagyon szépen indult a barátságunk, egyből egy hullámhosszon voltunk,nagyon jókat beszélgettünk aztán az első hónap után leesett, hogy gyanúsan érdeklődik egy régi fiúbarátom után, egyfolytában róla kérdezgetett, róla kellett mesélnem neki. Aztán végül kibökte, hogy őrültem szerelmes belé ettől fogva minden második szava a fiúval kapcsolatos volt és nem túlzom el. Ahogy jobban megismertem az is kiderült, hogy befurakodott a fiú új barátainak körébe, hogy még közelebb lehessen hozzá, undorító módon rátelepedett ott is mindenkire, minden olyan programon részt vett ahol a srác is ott volt, végül oda jutott, hogy a srác a saját barátaival nem járt el sehová a csajszi miatt( annyira nyomult, hogy elviselhetetlen volt és a fiú nem viszonozta a barátnőm érzéseit, kellemetlen volt a jelenléte). Csomószor pedzegette nekem, hogy hívjam el ezt a srácot buliba, mert milyen jó lenne, én visszautasítottam mert mondtam neki, hogy már évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, nincs kedvem, nagyon erőltetett ás átlátszó lenne. Azóta a ,,barátnőm" állandóan leráz, ha felajánlom neki a közös programokat, aztán utána meg nekem sír, hogy nincsenek igaz barátai, mert a fiú baráti köre is próbálja lerázni. Szerintetek csak azért barátkozott velem mert ismerte a fiút? Nem beteg dolog ez ?
2017. júl. 18. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Pitsa dolog ez.
2017. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelem elveszi az emberek eszét. Nem voltál még szerelme? Olyankor szinte tényleg csak egy személy körül jár az agyad, senki máson. Szóval majd ha elmúlik a köd, rájön, hogy hibázott. De addig is barátkozz másokkal, és mondd meg neki hogy rosszul esik neked a viselkedése.
2017. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!