Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáljam meg elfogadni ezt a...

Próbáljam meg elfogadni ezt a barátságot ilyen formában?

Figyelt kérdés
Férfi-nő barátság, a férfi idősebb 14 évvel. Szakmai kapcsolatnak indult, barátkozás lett belőle. Nagyon jó fej, szeretek vele beszélgetni, sokat tanulok tőle. Kicsit úgy tekintek rá, mintha egy tanárom lenne... szóval nagyon tisztelem is őt. Még a barátság elején járunk, kb. 1,5 hónapja tegeződtünk össze, tavaly ősz óta ismerjük egymást. Egy problémám van: a beszélgetéseket mindig én kezdeményezem. És ez egy kicsit zavar... :/ Várjak még, hátha kialakul a dolog és ő is keresni fog, vagy mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. júl. 18. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érzed azt a bizonyos szikrát,akkor fog ez alakulni.Ha viszont azt érzed,inkább te futsz a szekér után,nem érdemes elcseszni egy amúgy haverságnak kiváló kapcsolatot.Nem beszélve arról,hogy ha valami affér lenne köztetek,neked utána bele kell nézned a szemébe nap mint nap.
2017. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uuuupsz, lehet, hogy nem fogalmaztam egyértelműen... Nem akarok semmilyen "szikrát", nincs szó ilyesmiről. Egyszerűen csak zavar, hogy mindig én keresem őt... Működhet így egy barátság?
2017. júl. 18. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem. érzel iránta szexuális vonzalmat,akkor igen
2017. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!