Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Agresszív vagyok édesanyámmal....

Agresszív vagyok édesanyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon érzékeny valaki vagyok. Szar gyerekkorom volt. Utóbbi 3 évben lettek barátaim. Kettőhöz kötődök igazán. Az egyik eléggé hisztis jellem, nem veszekszünk sokat, de ha igen azt nagyon a szívemre veszem, és agresszív leszek. Mindenki elől elzárkózok, csak édesanyám elől nem tudok. És nem szeretném neki elmondani, hogy mi történt. De persze ő se hülye, látja, hogy van velem valami.

Mit csináljak a feszültségemmel? Nekem is szar, hogy bunkó vagyok vele, de nem szeretnék vele lelkizni.

18F



2017. júl. 25. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Járj sportolni, vagy menj futni olyankor ha rád jön az idegbaj
2017. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél boxolni, sportolni.....
2017. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor sétálni megyek/felmegyek a fa tetejére/kiéneklem magamból/felrohanok sírni a szobámba, de amiket az 1. írt az is jó ötlet.:)
2017. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kell vezetni a feszkót, de nem édesanyádon. Apríts tüzifát, vagy ásd fel a kertet. Ha ez nincs akkor vegyél neki egy szál virágot, de a 20-30 kilométerre lévő virágboltból. A távot futva, vagy bicajjal tedd meg!

Nem troll válasz, komolyan gondolom, és segít is.

2017. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sportban vezesd le az idegességedet.
2017. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj pszichológusnál feszültségkezelést, konfliktuskezelést.
2017. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!