Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm tanár elbocsátották...

A barátnőm tanár elbocsátották az állásából. Miért hazudozik a gyerekei előtt?

Figyelt kérdés

Negyedikes és ötödikes lesznek a gyerekek. Főleg a kislány, aki a kisebbik nagyon értelmes, okos lány. Még én is megirigyelem néha.

Júniusban jöttek haza, amikor is a kislány megkérdezte, hogy maradhatsz-e anya, mert erről van szó már féléve. Erre rávàgták neki, hogy persze.

Szeptemberben nem jönnek rá a gyerekek, hogy nem dolgozik ott az anyjuk? Mire jó ez?

Meg egyszer ilyeneket beszélt a gyerekei előtt, hogy meghalna, neki teljesen elege van. Még a lány mondta neki, hogy ne beszéljen hülyeségeket, tudom, hogy tudja. A fiú nem elég eszes, mert ő még olyanokat beszél, hogy mit fog tanítani az anyukája.

Mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó. Erre a férje válasza az volt, hogy idézem "az még elég bolond, úgysem jön rá (màrmint a kislány, neki a fia az isten).


2017. aug. 8. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Létszámleépítés volt, összevonják a sulit. Mivel az "anya iskolában" sok tanárnak nincs meg az óràja, ezért nyilván nem őket küldik.

Szerintem nincs oka szégyenkezni. Persze sajnálom, de minek hazudozni.

2017. aug. 8. 17:16
 2/7 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ez egy döntés, amit ő hozott, és ami csak rá és a családjára tartozik. Te nem így látod?
2017. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, drágám, mert ha a barátnői kipofázzák a magánéletét vadidegeneknek, a háta mögött beszélnek róla; akkor képzeld el, mit csinálhatnak a nem barátai, akiknek a gyerekek mesélik el...


Ilyen barátnő se kéne, mint te vagy.

2017. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez egy anonim oldal. Honnan jönne rá bárki is, hogy kiről beszélek. Több ezer iskola van az országban.

Egyébként a gyerekei keresztanyja vagyok. Egyszer oda is jöttek közösen, hogy tudom-e, hogy az anyukájukkal mi lesz, fog-e tanítani. Én nem fogom őket beavatni, ha a szülők így döntöttek.

Ha ő nem mondja el, ott lesz a többi gyerek, osztálytárs, tanár. Vagy minden reggel eljàtsza, hogy elmegy dolgozni? Aztán meg majd sírva jön haza a gyerek, hogy mit mondtak a suliban.

Az meg, hogy bolondnak tartják-e gyereket, meg így is hívja az apuka, felháborító. Már a tesója is bolondnak szólítja. No comment.

2017. aug. 8. 17:42
 5/7 anonim válasza:
100%
Így van, ez a helyes hozzáállás: "no comment".
2017. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
tök mindegy, hogy nem tudjuk, kiről beszélsz, az ember a barátait akkor sem beszéli ki. Semmi jogod ítélkezni, mikor te is távol állsz a jótól...
2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal.

Attól,hogy a gyerekei keresztanyja vagy illetve a barátnője,még nincs,ismétlem NINCS beleszólasod az életükbe!

Nyilvan nem véletlenül döntöttek így...

És attól,hogy ez egy anonim oldal,még...

1)Rájöhetnek arra,hogy te írtad ki a kérdést és róluk van szó benne.

2)Anonim oldalon se illik kibeszélni egy "barátunkat"

Nagyon igaz barátság lehet az ilyen...

2017. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!