Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3. Szemét hogy tudjuk leppatti...

3. Szemét hogy tudjuk leppattintani?

Figyelt kérdés

Van a legjobb barátnőm ovi óta barátnők vagyunk

Most leszünk 8. Ik osok

és van egy harmadik lány azzal nem lenne baj ha normálisan barátkozna velünk de!!! Az a baj .hogy ő mindig közénk akkar állni és a szemünkbe ilyen hátunk mögött másabb mindig hazudozik rólunk ilyen volt suliban de azért nyalizik .

Most nyáron pedig mindig akkor a kar átjönni amikor itt van a bff v. fordítva .

de ha ő van itt csak akkor v. Magárol,vagy a bff ről beszél .

Tudom anyit kénne hogy szarunk a fejére de akkor menne az anyához vinyogni meg minden k@rvának elmonda minket .tudtok erre olyan megoldást amiból nem jöhetünk ki rosszul?


2017. aug. 9. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos, hogy le akarod pattintani azt a lányt? Felmerült bennem, ha valóban ez a cél, akkor miért zavar ha a saját anyjának panaszkodik rólatok? Az ő anyja mit tehet veletek? Kényszeríthet arra bárki is hatalmi szóval, hogy olyannal barátkozz, akivel nem akarsz? Pláne valaki másnak az anyja?

Gondold át, lehet, hogy benned/bennetek van a dolog gátja. Én elképzelhetőnek tartom, hogy nagyon szánjátok az illetőt, attól féltek elküldeni udvariatlan dolog (nem az!) és gondoltam egy további lehetőségre is, amit ne vegyél magadra ha nem igaz:

Tetszik nektek, hogy van valaki, aki ennyire veletek akar barátkozni, hogy gyakorlatilag hülyét csinál magából értetek.

2017. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ok köszi a választ utolsó csak az a baj mikor egyszer megmondtam neki ,hogy nyugottan barátkozhat velünk csak ezt a hazudozást egy másról hadja abba
2017. aug. 10. 19:37
 13/19 A kérdező kommentje:
#11
2017. aug. 10. 19:38
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

*nyugodtan,hagyja


Te is NYUGODTAN megtanulhatnál írni.Akkor mindenki abba HAGYJA a hibáid kijavítását!😘

2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 én ilyet nem montam
2017. aug. 11. 09:28
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 ez nem sűrün érdekel ez egy oldal ahova úgy írok ahogy akkarok és nem nyelvtan óra
2017. aug. 11. 09:30
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
látszik is,hogy nem érdekel...olyan igényesnek tűnsz,ezen a téren.
2017. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy olyan buta vagy, mint a s*gg
2017. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oke
2017. aug. 12. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!