Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ha két (volt)...

Mit csinálnátok ha két (volt) legjobb barátnőtökről megtudnátok, hogy felnőttfilmben szerepeltek? (hosszú)

Figyelt kérdés

Gimiben 6-an voltunk nagyon jó barátnők. Ezután 2 lány eltávolodott, maradtunk 4-en. A "4-es" még működött 1-2 évig, de az egyik lány külföldi egyetemre ment mesterképzésre, engem nagyon lekötött a karrierem meg a párkapcsolatom építgetése, kevésbé jártam el velük hétvégente stb... így ketten nagyon közel kerültek egymáshoz. Egyikőjük nem tanul, másik jár egyetemre, de nem veszi olyan komolyan, hostess munkákból élnek, illetve mindkettőjüknek jómódú barátja van. Ezzel még részemről nem volt probléma, gondoltam, szépek, csinosak stb, megtehetik, miért akarnák lejjebb adni... (Nem extrém luxusról beszélek, csak pl 1-1 nyaralást fizettek a csávók, jobb kajáldákban ettek, albinak nem mindig kérték el a felét, meg egyiknek a jogsiját finanszírozta, ilyesmik - amit másnak meg a szülei simán kifizetnek egyetemi évek alatt). De azóta egyre inkább elmentek ebbe az irányba, partyhostesskedés (ami szexmentes, csak beszélgetni meg vihogni kell a csávókkal) éjszakánként 10-15 ezerért, grid girl munkák (csöcskidobós autóversenyes lányok) napi 20-25-ért, és kicsit mintha le is néznének engem, mert én heti 40 órát dolgozom azért a pénzért, amiért ők mondjuk 2 napot egy héten ("dolgoznak" - de ez most mindegy is)... Szóval ezek már zavartak és úgy voltam vele, hogy ha legközelebb találkozunk, beszélek velük erről... DE mikor találkoztunk, mindketten hozták az új palijukat, mindkettő jó pénzes, de atom ostoba fejű, értelmesen beszélgetni velük esélytelen... Dubaiba járkál az egyik minden hónapban egy hétre, másik természetellenesen kigyúrt, minden pénzét a kondira költi meg a tápkiegekre... számomra undorítóak. És mikor kérdeztek az én barátomról, éreztem azt a lenéző stílust (aki egy tök átlagos férfi, számomra sármos, de nyilván ők túl jónak éreznék magukat hozzá...). Nálam ez betett, nagyon szarul esett, nem értettem, hogy változtak meg így, hiszen régen pl a barátomat is kedvelték. Na és nem vagyok rá büszke, de egyszer úgy alakult, hogy egyiküknek beleolvastam a fb-jába és onnan tudom ezeket. Egyébként engem is és a barátomat is lenyomorékoztak nem egyszer és kibeszéltek. Tökre sírtam, miközben olvastam... de ez a fent írt dolog sokkolt. Azt írták, muszáj, mert kell a pénz kocsira, póthajra, ruhákra stb... nem hajlandóak ezekről lemondani. Rájuk se ismertem. Viszont tudom, hogy ha a szüleik megtudnák, nagyonnagyon csalódnának bennük és azzal visszakapnák ezt a fájdalmat, amit én érzek. De nem tudnám megtenni, és nem is fogom, mert hiszek benne, hogy majd visszakapják a sorstól. De kiváncsi vagyok a véleményekre, ki mit tenne.


(Bocsánat, ha hibásan írtam, képtelenség telefonról ennyit visszaolvasni)


23L


2017. aug. 10. 20:59
1 2
 11/11 anonim válasza:

Attól függ milyen minőségű az a film. Amennyiben Oscar-díjas lesz, akkor büszke lennék rájuk :-)

Viccet félretéve megértem, hogy kiakadtál rájuk. Attól tartok innentől ők és Te szinte más bolygón éltek majd, nem sok közös lesz bennetek....

Kíváncsi lennék mennyire változtak meg külsőre a korábbi önmagukhoz képest.

2017. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!