Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, őszinteség vagy jófejség?

Srácok, őszinteség vagy jófejség?

Figyelt kérdés

Van egy-két srác,akivel kifejezetten jóban vagyok.Az egyiket közülük nagyon bírom,és nagyon rendesen viselkedik velem,viszont nem tudom,hogy van esze,és azért tapintatos jófej,vagy tényleg komolyan gondolja a dolgokat,amiket mond.

/Alapból sokan viselkednek velem gonoszan,bunkók stb.,mert nem vagyok egy hétköznapi személyiség. A külsőségek terén is kapom a beszólásokat,mivel nem vagyok sem dekoratív,se csinos,sem szép,sem jó csaj./

Néha néha beszélgettünk ezzel a sráccal az önértékelésemről,illetve sztorizgattunk arról,hogy éppen ki milyen megjegyzést tett rám.

Azt mondta,hogy ennek a beszólogatásnak nem az az oka,hogy nagyon ronda lennék,hanem ellenkezőleg,nagyon szép vagyok-csak ritkán látnak hozzám hasonló lányt,nem tudnak mit kezdeni a helyzettel,és ezért tesznek rám megjegyzéseket.

Van rajtam plusz(kg),utálom. Egyszer erre azt mondta,hogy ne értsem félre,de őszintén mondja,nincs velem semmi baj,szexi vagyok.


Nagyon jól esett,nyilván,de tényleg komolyan gondolta a srác? Fiúk,ti ilyen esetben őszinték lennétek a lány ismerősötökkel? Vagy mondanátok ilyet "nem rombolom tovább szegény lányt" alapon? /Nem csajozós szöveg akart lenni ez a szexi vagy dolog,ez biztos,érdeklődik más iránt,100%-osan csak barátok vagyunk./


2017. aug. 11. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk igazán megmondani. Én úgy vagyok vele, hogy ha nem tetszik külsőre egy lány haverom, akkor próbálom kerülni a témát, nem teszek semmilyen megjegyzést a kinézetére. Maximum ha kiöltözik pl egy buli alkalmával, akkor egy "de csinos vagy", udvariasságból jelzem, hogy észrevettem az igyekezetét. Ha pedig tetszik, akkor többször bókolok, flörtölök, piszkálom, küldöm a jeleket. Akkor is, ha egyébként nem akarok tőle semmi komolyabbat. Valószínűleg más srácok is hasonlóan működhetnek. Ennek alapján próbáld talán eldönteni
2017. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Keresztes Bence ***** válasza:
100%
Csak a bugyit akarja levenni rólad, én is ilyen szélsőséges témákról beszélgetek az önbizalom hiányos lányokkal, ez szinte már ösztön a fiúknál
2017. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tőlem 200 km-re élő lánnyal váltok hasonló beszélgetéseket.


Tehát teljesen tudom hogy esélytelen hogy ebből bármi is lenne.

Ellenben jó őszintén beszélni egy lánnyal, aki emellett szép, és ezt megjegyezhetem neki.

2017. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:
58%
Oszinte vagy jo fej? Egyertelmuen oszinte. Lehet, hogy ez csak az en szemelyes velemenyem, de en ebben az esetben sem hazudnek. Volt aki mar megutalt miatta, de szamomra akkor is igy korrekt
2017. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. De ha billenteni akarnam a merleget, a jofej iranyaba menne.
2017. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld pacsi! :)


Úgy látom,a vélemények elégé megoszlanak. Abban viszont biztos vagyok,hogy nem a bugyit akarja ledumálni rólam. Ismer elég jól,tudja,hogy én lennék az utolsó lányok egyike,akit meg tudna fektetni.Másrészt,nincsenek ilyen céljai (senkivel) sem.Tud normálisan viselkedni. :)

2017. aug. 12. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!