Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek erre a lánybúcsúra?

Elmennétek erre a lánybúcsúra?

Figyelt kérdés

Régi barátnőm hívott meg, akivel viszont az elmúlt 2 évben (mióta megszületett a lányom) alig tartok kapcsolatot. Próbálkoztam párszor beszélni vele, de hamar lepattintott, pedig esküszöm, egy szót nem szóltam a gyerekről, tényleg, tudom, hogy utálja a gyerekeket, ezért szándékosan nem hoztam szóba. Viszont ő előre eldöntötte, hogy velem innentől kezdve úgysem lehet majd semmit csinálni, és ő maga alakítja úgy, hogy ne is nagyon legyen erre lehetőség. Egy ideje már ráhagyom, látom, hogy kár vergődni, így kb 3x találkoztunk, akkor is 10 perc után menekült, meg max 5x beszéltünk facebookon az elmúlt 2 évben.

Viszont most férjhez megy, az esküvőre meghívott, ami oké, de a lánybúcsúra is, amivel kapcsolatban kissé olyan érzésem van, hogy leginkább csak annak köszönhető a meghívás, hogy én is meghívtam anno az enyémre (végül nem tudott eljönni, hiába kért szabit, nem kapott). Szinte nem is beszélünk, ő egyetlen alkalommal keresett, azért, hogy kérjen egy szívességet, a maradék pár alkalmat én kezdeményeztem, és hamar le is rázott. Nem érzem, hogy barátnők lennénk.

Meg tudnám oldani, hogy ott legyek, de mivel nem olyan a kapcsolatunk, és nem vagyok benne biztos, hogy nem csak muszájból hívott meg, nem tudom, elmenjek-e. Az esküvőre megyünk, a lánybúcsú viszont közeli barátnős buli...

Ti mennétek?


2017. aug. 12. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nemcsak akkor kell megismerni egy másik embert, amikor az én vállamat kell veregetni!
2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!