Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a "legjobb" barátnőtök a ti képetekkel vagy adataitokkal társkeresőzik?

Figyelt kérdés
Állítja, hogy képet nem rakott fel, de nem igazán hiszek neki és nem tudok átnézni annyi oldalt, főleg ha fizetősön is volt.Úgy össze vesztem vele, hogy már szerintem semmit nem fogok megtudni ezek után.

2017. aug. 15. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő áll a dolog mögött és nem valaki más?
2017. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Áthívott kávézni ami nem szokatlan és beszélgettünk.Aztán rátért, hogy társkeresőn megismert valakit aki hétvégén jönne hozzá és mi lenne ha én is ott lennék?Kérdeztem, hogy minek?Nem is értettem.Aztán nagy nehezen kinyögte, hogy engem írt le a pasinak és mi lenne, ha én találkoznék vele először és szépen átpasszolnám neki.És értsem meg neki régóta nem volt párja és én irigy vagyok nem segítek neki stb.

Ezt hogy gondolta??????Óriási hisztit csapott mikor kikeltem magamból, állítja hogy képet nem rakott fel csak az adataimat, hogy barna haj hány kiló vagyok stb.

Férjem van, munkahelyem van, ha ott meglátják?

Egyáltalán normális az ilyen?

2017. aug. 15. 16:41
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez de beteg...Én a helyedben messziről elkerülném.
2017. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem normalis hulye liba, en lehet feljelentenem, tuti hogy kepet is rakott ki rola meg az adataidat is ez mar buncselekmeny szerintem.
2017. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Szétrugdosnám a fenekét, de előlről is.
2017. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Büszke lennék rá, hogy ilyen jól nézek ki.
2017. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Dunába szarn4m a kis fostalicskát, a kurv4 4nyjával szórakozzon!
2017. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
mondanám neki, hogy mutassa meg a profilt. utána döntenék. ha képet képeket rakott fel rólad, mondanám neki hogy vagy befejezi, vagy feljelented a személyes adatok, fotó visszaélése miatt. ha már férjed van, gondolom nem tizenéves a barátnőd sem... hogy akar kapcsolatot, ha hazugságra építi az egészet. vállalja fel önmagát. ha 100 kilós, akkor is meg fogja találni a párját. attól, hogy átver valakit, találkoztok (még a gyűrűdet is meglátja...:)), neki nem lesz jobb a helyzete. én ezek után azt hiszem hanyagolnám őt, nem mentség a kétségbeesésre "kapuzárási pánikra" amit tett.
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem lenne a barátom attól kezdve, az fix. Mert engem ezzel hozna rossz helyzetbe... már az, hogy randira vki magával viszi a barátnőjét, egy ki...ul proli dolog, és a csávó azt hinné, te voltál ez a nagyon intelligens kulturált ember... szóval ártatlanul lennél parasztnak gondolva. Ja és majd a pasas biztos megelégedne azzal, akinek lepasszolták.


A csajszi meg igenis adja meg a saját adatait, mert ezzel átveri a pasit is meg téged is.

2017. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Badoon most nézek éppen nőciket és látom, hogy több mint 10 ezer ember értékelte a profiljukat. :D
2017. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!