Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nem bunkóság tőlük, Ők...

Ez nem bunkóság tőlük, Ők igazi barátnők?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassatok végig: y,y,x, ás w a 'barátnőim.

Y nekem nem mondtható barátnőnek csak 'jóban' voltunk, x baratnőnek mondható Z pedig legjobb barátnőm volt. Kb 1 hete elmentünk fagyizni/ találkozni. Már javában ott voltunk együtt 4 en. Én elég csöndes és visszahúzódó vagyok, állandóan megjegyzik hogy miért nem beszélek. DE amikor eszembe jutott egy tök érdekes történet/élmeny amit el tudtam volna mondani y beleszólt , harmadjára el tudtam mondani de mintha a falnak beszéltem volna. Z mutatott egy mosolyt . Aztán z-t hazakísértük és elmentünk egy csöndes helyre. Elkezdtek olyan dolgokról beszélni amiről én még nem is hallottam és megint jött hogy minek vagyok olyan csendben... Akkor gondoltam mutatok egy tök jó fotót az öcsémről hátha mosolyognap rajta mert éppen egy tök jó hajat viselt ( 12 éves). X mosolygott rajta , és én is, erre Y elkezdi mondani nekem : Már bocsi de a tesód olyan csúnya ( !!!!!!!!!!!!) felment bennem a pumpa, abban a szent másodpercben a csöndes aranyos kis visszahúzódó kislányból majdnem az lett hogy pofon akarta vágni Y-ont! De én csak ültem... X sem mondott semmit... Az a mondat tönkretette Y ról megformázott véleményemet. DE én sem csináltam semmit :((( azóta se merek belenézni a tesóm szemébe . De azonkívül is ki voltunk közösítve z vel, kihagytak minket, ránk se néztek. Azon a napon rájöttem milyenek is valójában. Van még egy 'barátnőm' legyen w, w -t is el hívtuk hogy jöjjön el fagyizni meg a parkba de lemondta azzal az indokkal hogy nem lesz otthon. Fagyizóban összefutunk vele és egy másik lánnyal. Hazaértem és tök pocsék találkozást elmeséltem anyának aki megértett. Utána w-ek írt hogy beszéljük.Kérdezte : miért harakszom? Én írtam hogy meglepődtem inkább. Erre jön hogy barátok vagyunk-e még? Mondom igen. Meg se hallgatott szinte hogy milyen nagy fájdalom volt a nap:(

Kérlek Segítsetek: mit tegyek? Ti mit tennétek? Veletek volt e már ilyen?

Lehet túl reagálom de ők nem igazán igaz barátnők. De lehet én vagyok a rossz? Gondolom kiderült hogy én nagyon érzékeny vagyok ha nem akkor mondom : én nagyon érzékeny vagyok (ha lényeges) 13 éves lány



2017. aug. 20. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Te valami tiniregényt írnál? Mert akkor a magyar nyelvtannak nagyon gyorsan állj neki!
2017. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon hosszú de nagyon jó kiadni magamból

Hozzátenném,w -t át szerettem volna hívni magunkhoz de ő közölte hogy ezt nem mondaná el a többieknek hogy nemhogy megsértődjenek, de ő közli velem hogy kikkel hol volt meg hogy ottaludt y nál

Ha azt veszitek le ,hogy féltékeny vagyok akkor félig igazatok is van hogy ottvannak egymásnak

2017. aug. 20. 11:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de tök rossz amikor nincsenek barátnőid akikre számíthatnál :( becsapnak és szégyellnek, feleslegesnek érzed magadat amikor velük vagy
2017. aug. 20. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod őket. Tudom milyen rossz, én is voltam ilyen helyzetben de visszagondolva rá mindenkinek kellemetlen volt, hogy próbáltam velük barátkozni. Amúgy is ezek a tipikus kibeszélős idegesítő p*csák, kinek van szüksége ilyenekre? Úgyis 13 vagy, ha nagyon nem lesz senki ebben az utolsó évben akkor nemsokára középiskola, nekem nagyon sok barátom lett 9.ben. 18/L
2017. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

megint jött hogy minek vagyok olyan csendben... Akkor gondoltam mutatok egy tök jó fotót az öcsémről hátha mosolyognap rajta mert éppen egy tök jó hajat viselt ( 12 éves).


XXXDDXDXDXDD

2017. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 ös ezen mi olyan vicces??? Olvasd tovább hogy az y lecsunyázta az öcsém ! Neked se esne jól egy olyan személytől akiben megbíztál. És ha annyira fontos az öcsém direkt csinálta a haját úgy... De ben azért hogy egy ilyen ... Lány mondjon róla véleményt méghozzá előttem! Látom mindenki jót mulat máson !:( Köszönöm az 1 értelmes válaszolonak :( remélem nem kell ilyet megtapasztalnotok soha
2017. aug. 20. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyikük nem vislekedne velem tiszeletettel azokkal nem tartanám a kapcsolatot.EZ idővel erőltetetté fog válni.A helyedben azokkal barátkoznék közülük,aki rendes velem.Y-al biztosan nem,ahogy te is megfogalmaztad ő nem a barátnőd.Hadd sértődjenek meg ha külön találkozol valamelyikükkel,nem muszály mindig mindenhova együtt menni,meg nem is biztos,hogy mindenki ráér ugyanabban az időpontban.Egy igaz barát azt nem sérelmezné,ha pl.sétáni mész mással.
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!