Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan küzdhetném le a félemem...

Hogyan küzdhetném le a félemem? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok.Elhatároztam,hogy elkezdek boxolni.Kiszemelt edzőterem megvan,csak nincs bátorságom elmenni.Kicsit visszahúzódó vagyok,tehát elég nehezen barátkozok ismeretlen környezetben :( Ha elmegyek egy edzésre,akkor ott szoktam látni,hogy milyen jó haverok a többiek én meg csak egyedül kussolok egész edzés alatt..Ezért felszoktam adni.Próbálok mindig erőt gyűjteni,de leszívja a kedvem a ,,félénkségem".Ilyenkor mit csináljak?

2017. aug. 24. 21:09
 1/8 anonim válasza:
Járj el többször, ha jobban megismered őket, jobban meg tudsz nekik nyílni te is. :-)
2017. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a célra gondolj, hogy miért küzdesz, ez adjon erőt, a többi majd adja magát. Én elég jó kosaras voltam, hívtak is az iskolai csapatba, de gyávaságból nem mentem el, A mai napig sajnálom.
2017. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apáddal milyen a kapcsolatod?
2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rossz
2017. aug. 25. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Boxolni tanulni mentél, vagy pasizni?

Úgye? Inkább gondolj, arra "Én leszek a legjobb, soha sem adom fel"

Mondogasd, ha elbizonyalanodsz, és ököllel üss a válladba , mondd v. gondold "Én vagyok a legjobb"


Pumpáld az egodat.

2017. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 27. 08:41
 7/8 anonim válasza:
Helló kisrác, döntsd el, akarod-e csinálni, vagy nem. Ha akarod, akkor igen is tedd oda magad. Mit kezdenél majd éppen egy versenyen? Ha az ellenfeled majd sokkal erösebb lenne? Vagy harcolsz, vagy elesel.. Ott nem hallgathatsz majd a félénkségedre. Én is így kezdtem egyébként a Teakwondo-t. És rájöttem, hogy ha mindig besz*rok az ellenféltöl a versenyen, akkor biztos lefogja rugni a fejem. Szóval, fent a kezed, és legyél maximalista ilyen téren. Hozd ki magadból a legtöbbet. 15/F
2017. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. szept. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!