Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Tudtok egy lányra csak...

Fiúk! Tudtok egy lányra csak barátként nézni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akinek kb. 2 hónapja még tetszettem. Én úgymond visszautasítottam. És most elvileg "barátok" vagyunk. De csomószor bókol, minden nap rám ír, kiönti a lelkét meg ilyenek. Aranyos meg minden de kapcsolatot nem szeretnék vele. És lányok is egyaránt válaszolhattok, hogy szerintetek van e fiú-lány barátság! 15/l

2017. aug. 27. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Eggyértelmű hogy még mindig ,,szeret" és ez a legjobb amit tehet hogy a közeledben legye. Mert vagy ez vagy az h nem beszéltek és a kínos csend meg a találkozások, amiről mindig az elutasítás jutna mindkettőtöknek eszébe. De így hogy ,,barátok" vagytok loghattok együtt és kifog alakulni valami a végére. Vagy csak lefekszetek egymással, vagy egyre szorosabb lesz a barátság míg átcsap valami másba. Szóval összegzésként nincs barátság fiú és lány között, maximum akkor ha a fiu a fiukat a lány a lányokat szereti. De mint a jelen esetben is a fiu ,,szerelmes" és többet szeretne a jelenleginél.
2017. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nálam ez kizárt. Mások esetében persze lehetséges.

26F

2017. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én itt gyk-n megismertem egy csajt, akivel eredetileg tpbb mint barétság lett volna, de messzi laktunk, távkspcsolatba bem megyek, ls amúgy sem illünk annyira egymáshoz. Azóta fogadott húgomként kezele. Van felé szeretet, de nem szerelem, hanem inkébb testvéri szeretet, féltés stb... ha fiúkkal randizik féltem, hogy nem-e használja ki egy seg garc, mert nem az a fajta lány, aki erre kapható, de néha elkábítják. Na szóval igen lehet ilyen
2017. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
persze.Vannak lány barátaim.Bár én lányokkal a bizalmasabb,közvetlenebb barátságokat szeretem
2017. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!