Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha egy férfi eleinte úgy közeledik hozzátok, hogy nem utal a szex témára, arra tényleg csak barátként tudtok tekinteni?

Figyelt kérdés
Tehát először meg akar titeket ismerni, elhív kettesben találkozni, szépen lassan közeledik, nem tesz rögtön szexuális utalásokat, nem fogdos eleinte, de attól még látjátok rajta, hogy nagyon érdeklődik irántatok és tetszetek neki.
2016. jún. 30. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Fontos, hogy már az elején jelezd dugni szeretnél különben tényleg bekerülsz a barátzónába.
2016. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Komolyan mondod? ***** válasza:
97%

Nem!

Ilyeneket nem is értem, hogy honnan vesztek...:D

2016. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Aki fogdos, meg szexuális utalásokat tesz már a legelején, arra se partnerként, se barátként nincs szükségem, nem kell olyan ember, aki az alapvető ember és ember közötti tiszteletet se képes megadni.

Aki nem utal a szex témára eleinte, abból lesz vagy barát, vagy szerelem, esetleg előbb barát, utána szerelem (mint eddig 3-ból 3 kapcsolatom esetében)

2016. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem mutatod ki, hogy szexuálisan is érdekel a lány, akkor igen.
2016. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A barát és a szerető között nem az a különbség, hogy az utóbbi már első perctől kezdve fogdos... Az ilyet sokan inkább ijesztő perverznek hívják és inkább menekülnek előle. Ha felébreszt benne valamit a mozgásod (nem, nem ahogy a mellét markolászod és a fenekét csapdosod), a gesztusaid, az illatod, a stílusod, stb., akkor vonzódni fog hozzád szexuálisan is. Ha csak a személyiséged fogja meg, barátok lesztek. Ennyi.
2016. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
2-es, onnan veszik, hogy soha életükben nem volt közük igazi nőhöz, ezért hamis tévképzeteket gyártanak (mint például a nőknek csak a kigyúrt, gazdag pasik kellenek), amiket előszeretettel hangoztatnak itt gyakorin. Remélhetőleg itt gyűlik össze az ország összes ocsmányalacsonyja. Bár néha az az érzésem, hogy az összes hasonló jellegű kérdést kb. 2-3 ember generálja.
2016. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha elhív egy randira az elég egyértelmű utalás.

Nincs azzal gond ha barátként közeledsz egy lányhoz, de tudni kell mikor muszáj "váltani" és úgy közeledni felé, hogy ne csak egy barát legyél a sok közül. És itt nem a fogdosásra gondolok.

2016. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon van a hangsúly, hogy szexuálisan utalgasson. Elejtve néha-néha, mikor már jobban ismerjük egymást és valóban közeledünk ahhoz a ponthoz, akkor oké, de a legelején még inkább taszító (pláne a fogdosás, meg ha másról sem lehet vele beszélni, akkor aztán főleg az a kép születik meg a fejemben, hogy csak szexelni akar). Az viszont valóban fontos, hogy érezhetőek legyenek a szándékai- abból lesz barát, aki barátként közeledik, ha te egyértelműen randizni hívsz, és ha nem is szó szerint kimondva, de minden kétséget kizáróan érezteted velem, hogy mint nő és nem mint barát érdekellek, akkor nem doblak be a barátzónába.


Az meg, hogy valakire csak barátként vagy többként vagy kevesebbként tudok tekinteni, az nem feltétlenül függ össze azzal, hogy hogyan kezdte a közeledést. Vannak olyanok, akikkel megismerkedtem, randiztunk, de egyszerűen nem tudtam többet belelátni, mint barátság. Nem vonzódtam hozzá, hiába beszéltünk szexről, jövőbeni tervekről, stb, bennem nem mozgatott meg semmit. Míg volt, akivel szimplán csak elbeszélgettünk, mert éppen egy időben voltunk egy helyen, és lám, most meg az esküvőre készülünk. Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy hogyan közeledsz- bár tény, ha többet akarsz, mint barátság, akkor ezt valóban célszerű valamilyen módon a tudtomra hoznod. De ha vonzódom hozzád, akkor vonzódni fogok úgy is, ha azt hiszem, sima barátok vagyunk, meg úgy is, ha utalgatsz a velem kapcsolatos terveidre.

2016. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha valaki már rögtön az elején rátér a szex témára, azt én hajtom el a fenébe. Aki meg nem így közelít, arra meg képes vagyok leendő társként is tekinteni, ha vonzódom hozzá, de csak barátság lehet legjobb esetben is, ha vonzalom nincs részemről.
2016. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ez így van, de a nők soha nem fogják bevallani.
2016. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!