Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

VAn néhány felszínes ismerősi kapcsolatom akikkel néha lejárok, de ennyi.. Nem érdeklem őket különösebben és ők se engem, azért vannak kb hogy ne a 4 fal között legyek egésznap, próbáltam itt is barátkozni az oldalon de nem igazán jött össze... A legtöbb esetben 13-14-15 éves lányokba akadtam akik annyira vágytak már valakire és elbeszélgettem velük jól hogy általában az lett a vége, hogy így meg úgy szeret miközben nem is ismer engem.. Létezik olyan, hogy egy ember az egész életét barátok és normális emberi kapcsolatok nélkül éli le? Gyerekkoromban sem voltak barátaim, igen egy kicsit zavar ezt bevallom máskülönben nem tenném fel a kérdést, rossz számomra nézni azokat az embereket az utcán akik jól szórakoznak a barátaikkal mivel nekem ez soha nem adatott meg.

18f


2017. aug. 29. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miért nincsenek barátaim?"


Mert még nem találtál. És ez nem trollkodás, tényleg ez a válasz. Biztos, hogy valahol van legalább egy hasonló érdeklődésű ember, mint te, akivel egy hullámhosszon lennétek, csak te még nem akadtál rá.


"Létezik olyan, hogy egy ember az egész életét barátok és normális emberi kapcsolatok nélkül éli le?"


Biztos van ilyen, csak ritka, és ha mégis előfordul, az elég szar lehet. Igazi barátra szerintem mindenkinek szüksége van, mert hiába van jó kapcsolatod a szüleiddel, netán a testvéreddel(testvéreiddel?) ez nem helyettesíti a barátokat. Persze kellenek az előbb felsoroltak is, de a barátságot nem helyettesítik. Amúgy ha találsz valakit vagy valakiket, akkor a felszínes ismerőseidet nyugodtan hanyagolhatod is, ilyenekre nincs szüksége senkinek.

2017. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Apammal semmilyen a viszonyom, anyammal meg annyi se mivel mar majd 15 eve halott es a tesoim ( igen tobb is van) meg letojnak, meg a felszines ismeroseimmel is tobbet beszelek mint a csaladommal.. Ugyanolyan idegeneket nekem mint barki mas csak annyi kulonbseggel hogy veluk élek.

Mindegy azert kosz a valaszt.

2017. aug. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!