Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok vele?

Ti barátkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki az elején tök normális volt, viszont egy idő után, állandóan bunkózott leszólt mindenkit. Persze ő sosem volt hibás. Soha nem ismerte be ha tévedett, inkább másokat hibáztatott. Ez engem zavart, így nem egyszer beszéltem vele, hogy ez így nem lesz jó. Mert úgy beszélt másokkal mint egy kutyával, bezzeg ha én is úgy beszéltem vele ahogy ő velem, vagy másokkal, akkor bezzeg besértődött. Arról nem is beszélve, hogy mennyire nagyképű, lenézte azokat akik nem gazdagok mint ő. Én sem vagyok gazdag, így természetesen rosszul esett ha olyan dolgokért bántott másokat amiről senki nem tehet. Nem vagyok rá féltékeny, azért mert olyan dolgokat is megtehet amit én nem, engem ez sosem zavart. De amikor mások orra alá dörgöli hogy ő ezt meg azt kapott a szüleitől, akkor nálam is elszakadt a cérna, mert nem ő dolgozott meg érte. Sose becsülte meg a dolgait. Meguntam, hogy állandóan besértődött. Nagyon gyerekesen viselkedett. Így hát megszakítottam vele a kapcsolatot. Szerintetek jogosan?


20L



2017. aug. 31. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a barátság kölcsönös szimpátián alapuló érdek nélküli társulást jelentene, tehát ami köztetek volt az inkább ismeretség. Szerintem a barátok igenis olyanok legyenek, akik feltöltenek, tehát jobban jártál így :)
2017. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első beszólását utólag megbeszélném vele, a másodiknál otthagynám örökre.

Ilyen barátnőt a hátam közepére sem kívánnák.

2017. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel hiába beszéltek, benne van már a vérükben. Unokatesom totál ugyanilyen, 25 év alatt nem lehetett megnevelni. Majd ha minden ember elfordul töle, akkor talán észreveszi magát. Ne foglalkozz ilyen emberekkel, annyian vagyunk a világon, hogy biztosan találsz majd másik barátnöt.
2017. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!