Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat agyaltam rajta hogy mért nincsenek komolyabb barátaim , nem csinálok általában semmi rosszat , nem vagyok szegeny jo cuccokba jarok , mindenki fele nyitott vagyok stb...

Gondolkodtam az ongyilkossagon is mivel ugy erzem hogy semmi ertelme az eletemnek es minden napom szenvedes...

Meg tetszik is az osztalytarsam (biszex vagyok) es en probalok fele kozeledni es probalok kisebb celzasokat adni de nemtudom , o az a tipus aki egyszer ilyen egyszer olyan : volt olyan amikor azt mondta hogy a legjobb baratja vagyok , de volt olyan is amikor ruhellt !

A fiu is szerintem biszex mert hat b*zis egy kicsit , ma peldaul alrol beszelt nekem hogy beakarja a hajat festeni kekre vagy rozsaszinra (nem tudom eldonteni 100%osan hogy szivatott e vagy nem de inkabb az utolso) .

Irj nyugodtan privatba


14f



2017. szept. 6. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
37%
Fiú barátokat akarsz, vagy lányokat? A fiúk, ha érzik rajtad, hogy esetleg többet akarsz, talán ezért menekülnek előled. Több esélyed lehetne lányokkal barátkozni, ők ebben a korban megértőbbek, elfogadóbbak tudnak lenni.
2017. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!