Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Árult már el téged egy barátod?

Árult már el téged egy barátod?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elvesztettem egy fontos barátságot, mert elég alaposan át lettem verve. El vagyok keseredve, ezért szeretném tudni, hogy nem csak velem történik ilyen.

Kíváncsi vagyok a TI történetetekre!



2017. szept. 9. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Így visszagondolva, szörnyen naiv voltam.
2017. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem igazából csak átvert, olyan formában hogy ő nem mondott igazat magáról, és h-ly-nek nézett. (Hozzáteszem, pont akkor amikor nekem rosszra fordultak a dolgaim sajna.)


Igazából mit tudsz vele csinálni? Vagy hogy hogyan dolgozd fel? Ismerkedj. Járj edzeni, csinálj valami olyat amiben jó vagy, ecetera. Más lehetőséged úgy sincs, és minél tovább siratsz egy olyan embert, amelyik meg sem érdemli, annál szánalmasabb leszel. ( Nem viccelek, mert ez tényleg olyan dolog, hogy erre pazarolni az idődet és az energiádat nem érdemes.)


Kiderült, hogy ő ilyen, az árulást nem szokták "érintetlenül" hagyni, mert akkor az átterjedhet más embertársaidra is akik ismerős/haveri/ netalán baráti viszonyban állnak veled.

2017. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos igen. Megtanultam jobban megválogatni azokat az embereket, akiket a bizalmamba fogadok. "Madarat tolláról, embert barátjáról... "
2017. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen,nem egyszer..pedig szívem lelkem kitettem.. De elèg nagyot koppantam,ès rádöbbentem,hogy valószínűleg egyoldalú volt mindvègig az egèsz.

De ez nem feltètlen csak rossz dolog,mivel rengeteget tanultam belőle.Mamár máshogy kezelem/állok a dolgokhoz. Nem lennèk most olyan amilyen ha ezek nm törtènnek meg:)

24/L

2017. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy 17 éves barátságnak vetett vége 3 éve. Visszagondolva annyira nem bánom, hogy vége lett.
2017. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, igen.

Bolt egy "munkatársam", aki mindenki oldalán ott díszelgett (igazi szélkakas). Volt egyfajta stílusa, amit bevett az ember, ettől lett nyerő. De egyszer fent, egyszer lent.

2017. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Igen, de igazából az én hibám volt. Akkoriban még nem tudtam különbséget tenni a "kedvel", a "foglalkozik velem" és a "kihasznál" között. Csak örültem, hogy végre valaki észrevszi hogy létezem. Hát, bár ne vette volna észre :D
2017. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Hátba szúrt, nem is egyszer. Aztán pár évvel később már pedálozott volna, hogy megint barátkozzunk. Hozzáteszem, nagyon szánalmas módon próbálkozott. Persze nem jött be a terve. Azóta sincs egy normális barátja sem. Párszor visszahallottam, hogy bántja a dolog, és hogy rosszul esik neki, amiért ne nyitok felé, de ez engem hidegen hagy. Van, hogy néha nem szabad megbocsájtani.
2017. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!