Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem lehet fiu es lany...

Miert nem lehet fiu es lany kozott baratsag?

Figyelt kérdés

Eddig felig-meddig hittem benne h lehet, de egyszeruen a korulottem elo emberek tapasztalatait hallván ketelkedek benne. Szoval ne kezdjetek el itt bizonygatni h lehet legyszi, engem most nem ez a resze erdekel. Hanem az h ha nem lehet, akkor megis miert nem?! Nyilvan azert mert az egyik fel beleszeret elobb utobb a masikba... De miert kell ennek igy lennie? Marmint tudom h bonyolultat kerdezek meg sokszor helyzetfuggo es nem lehet minden ilyen baratsagot megbelyegezni nem is ez a celom :)


De miert nem birja ki az adott fiu/lany h csak baratkent kezelje es ne vegye figyelembe ugymonf h ellenkezo nemu? Remelem ertheto a kerdesem halas lennek nehany ertelmes valaszert :)



2017. szept. 17. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondoltam sokáig én is van férfi és nő között barátság .

BARÁTSÁG!

Tíz év után derült ki a férjem és az én ;barátom'is többet akar...Pont azzal a módszerrel amit a 4-leírt!


A röhely az,hogy olyan tiszta szívből szerettem és ő mindent összezúzott.


Szóval szerettem volna igaz férfi barátot,de nem tudom,hogy létezik-e a jelenség...

2017. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#röhej
2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezõ.:) Ha már annyira bele vagyunk merülve az általánosítgatásba, képzelt lány-lány között sem lehet barátság, errõl is hallottam törvényeket, hogy nem lehet, mivel egy idõ után irigyek lesznek egymásra a leánkák, meg nem tudjàk hosszú távon elviselni egymást, mivel minden lány rivalizáló és idegesító.(irónia)

Ehhez mit szólsz? Talán egy idõután kiderül, hogy a fiúk között sem lehet barátság, így az egész emberiség elszakadva él egymástól, esetleg állatokkal barátkoznak majd, de kiderül, hogy azokkal sem lehet barátság.

Az egész lényegében hozzáállással függ, én azért nem hiszek a kérdezõnek, mert ilyen hozzáállással senki sem lehet barát senkivel. Èn személyszerint nem tapasztaltam azt, hogy nõként nõkkel jobb kapcsolatom lenne. Úgyis meglehet fogalmazni a kérdésed, hogy miért nem bírja ki az adott lány, hogy ne rivalizáljon más lányokkal, és ne utálja azokat. Vagy miért nem bírja ki egy adott fiú, hogy ne kezzen ki a legjobb barátja csajával?... Szóval miért nem lehet az emberek között barátság?:)) Remélem érzed az iróniát.

Nekem van olyan fiú barátom, akinek olyan a személyisége, hogy lányokkal jobban megértik egymást, mint fiúkkal. Az egész személyiségfüggõ.

2017. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden barátságban úgyan az a lényeg: megértés, megbocsájtás, kitartás, idõnkénti problémák elviselése.

Az azonos nemūek között sincs tökéletes barátság mindig, csak ennyit tudok mondani erre...

2017. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Koszonom az utolsoknak is!!:)

#9 tapasztaltam mar ilyen rivalizalast sajnos. A kozepiskolaban osszesen 3 barati korbe kerultem be,jol beilleszkedtem nagyon de egy ido utan mindig hatba tamadtak, utolag kiderult h irigyek voltak ram (maig nem ertem mire). Szoval ha belegondolok enis mostmar emiatt neha szivesbben logok fiukkal, de egyikkel sem olyan kozeli a viszonyom h egymasba szerethessunk, csak haverok, nem legjobb cimbik de ertem amit irtal es igazad van:)

2017. szept. 18. 19:21
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt a a #13nak szantam:)
2017. szept. 18. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!