Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Elég nehezen megy a barátkozás, legalábbis 17 éves létemre nem igazán alakult ki baráti köröm. Úgy érzem nem tartozom sehová és ezen szeretnék változtatni. Hiába vagyok nyitott, az iskolában nem sikerül kialakítanom senkivel sem bizalmasabb viszonyt, hiszen az érdeklődési körük kimerül a bulizásban. Egy elég talpraesett lánynak tartom magam, érettebbnek gondolom magam a koromnál. Sokat tanulok, edzek, szabadidőmben fotózok és érdekel a divat. Miért nem találok hozzám hasonló lányokat/fiúkat? Vagy csak rossz helyen keresgélek? (Lány vagyok)
2017. okt. 3. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, ha van kedved én szívesen beszélgetnék veled.:D

17l

2017. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elég bő érdeklődési körrel rendelkezem, és szintén sokat tanulok, ha gondolod, megpróbálhatunk beszélni. :D

18/F

2017. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, ha van kedved, beszélgethetnénk. :)
2017. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!