Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek vele ha elveszik...

Hogyan legyek vele ha elveszik tőlem?

Figyelt kérdés
Nos kezdeném a legelején. Most mentem új suliba ahová az unoktestvérem is jár egy osztályba járunk. Megismertem 2 lányt akik elvileg legjobb barátok. Viszont az egyik lány ebből a neve Hajni velem szeretne barátkozni. A másik lány (Virgi) 3 napig beteg volt akkor tudtunk ketten lenni Hajnival. Mikor viszont vissza jött a betegeskedésből látta hogy ketten vagyunk meg minden és Hajni már jobban szeret velem lenni mint vele... ezért meg is utált engem. Nah 2-3 nap múlva a fél iskola ellenünk volt Hajnival azért mert Hajni már nem szeret Virgivel lenni. Nagyon jól éreztük magunkat ketten viszont tegnap Virgi és Hajni beszélgettek és iskola után itt volt Virgi anyja is beszélgettek stb... stb... És ma reggel Virginek sikerült elvennie tőlem Hajnit így egész nap szomorú és az unokatesómmal voltam... de ha azt kérdezitek miért nem vagyok az uncsim barátaival??? Azért mert nem érzem velük jól magam és kész. Szóval hogy szerezzem vissza Hajnit?????

2017. okt. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Javaslom, hogy nőjetek fel. És az emberekről nem tárgyként kellene beszélgetni...
2017. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne szegény Hajnit úgy rángatni, mint az ovisok az utolsó, nem fejetlen Barbiet.

Hármasban is lehet barátkozni, nem lehet kisajátítani az embereket. Tessék felnőni lassan, az ilyen viselkedés óvodába való.

2017. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyan legyünk hárman ha Virgi utál???
2017. okt. 4. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább hogyan tudnék kicsit Virgi kedvében járni hogy hárman lehessünk és ne haragudjon rám??
2017. okt. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!