Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem mit csinálok rosszul.17 éves lány vagyok és nincsenek barátaim.Teljesen normális a külsőm,ápolt vagyok és normálisan öltözködöm.Általános iskolában voltak barátaim jártam társaságba sokat.Mióta gimnazista vagyok nincsenek.Úgy érzem nem szeret senki,senkit nem érdeklek.Alig ír 1-2 ember facebookon és ha elhív valaki valahova az azért van mert senki nem ért rá.Bulikba nem hívnak pedig oda is jártam régebben tehát nem vagyok fásult de azért jók a jegyeim is pont átlafosnak érzem magam.Amikor jóba leszek valakivel mindig elkopik a barátság nem keresnek többé.Az iskolában kb átnéznek rajtam van kivel beszélgetnem szünetekben de amugy senkit se érdeklek van hogy nem is válaszolnak ha kérdezek valamit.Teljesen tönkre teszi ez az önbizalmamat és úgy érzem bennem van a hiba.Mindig próbálok kedves lenni de semmi se jó.Szánalmasnak érzem magam és ezért nem is járnék egy fiuval se mert szégyenlem hogy nincsenek barátaim.Szüleim elött is szégyenlem hogy nem járok szinte sehova.

Mi a baj velem?Mit csináljak?Hol ismerkedjek?



2017. okt. 8. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán sablonos lesz, amit mondok, de a barátságot nem èrdemes erőltetni. Ha az osztálytársaid körèben nem találsz barátokra, akkor majd találsz az egyetemen/ munkahelyen vagy az èlet bármely màs területèn. Az a fontos, hogy a családoddal jò a viszonyod, úgy is ők lesznek azok akik melletted állnak az èleted valamennyi fontos pillanatában. A barátok csak jönnek-mennek. ;)
2017. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is az a bajom hogy most nincs csak attól félek hogy bennem van a hiba és ha nem változom késöbb se lesznek
2017. okt. 8. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
ne aggódj. ahogy kiírod, hogy lány vagy, az oldalon lévő "kiéhezett" (neeeeem, önzetlen) srácok azonnal írni fogják neked a privát üzeneteket, hogy ők nagyon szívesen lesznek a barátaid XD
2017. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"találsz az egyetemen/ munkahelyen vagy az èlet bármely màs területèn"

Ezt addig hittem el, még nem tapasztaltam ez ellenkezőjét. Nekem mindegy hol vagyok, nem tudok barátságokat kialakítani. Én nem vagyok barátnak való, nem illek az átlagba. Egy hozzám hasonló gondolkodású ember sincs, így mindig egyedül maradok. Én személyes barátokat (meg párkapcsolatot) szeretnék, mindenki másnak jó a net, meg szerintem amúgy sincsenek egy hullámhosszon velem a találkozáshoz. A neten én azzal sem tudok beszélgetni, akivel egyébként személyesen mindig van témám.

2017. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsò! Nem kell ahhoz átlagosnak lenni, hogy legyenek barátaid, sőt mindenkit önmagáèrt szeretünk! Azt is elhiheted nekem, hogy a legtöbb ember nem online èli le az èletèt, tehát nem èrtem ezt a kijelentèst, hogy nem elègszel meg netes kapcsolatokkal, mint mások. Senki nem elègszik meg vele, pusztán rèsze az èletünknek az online kapcsolattartàs, ugyanis fejlődik a világ. Az, hogy neked nincsenek valòs kapcsolataid, az a saját problèmád, amit orvosolni kell. Pròbáld megtalálni az okát, csak kèrlek, ne másokban keresd, mert azzal magadnak is hazudsz! Ha önbizalomhiányod van ès nem tudsz kapcsolatokat kialakítani, menj el egy pszichològushoz, aki segít feltárni az okokat! A kèrdező egy fiatal felnőtt, előtte áll az egèsz èlet, biztos vagyok benne, hogy ha nyitott akkor mèg rengeteg barátra tesz szert! Nekem is az egyetemen lettek igazàn jò barátaim, a közèpiskolàs osztálytársaimmal már nem is beszèlünk, tehát ne általánosítsunk!
2017. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"pont átlafosnak érzem magam." freudi elszólás?:D
2017. okt. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 n+1 válasza:
71%
Kedves Kérdezô! Hogy kicsit megnyugtassalak: Nekem sok középsulis kolis társamról nem feltétlenül vannak pozitív emlékeim, sőt nem is egyszer gonosznak éreztem őket és egyáltalán nem hiányoznak. Örülök hogy az élet megszabadított tőlük és ahogy telt/telik az idő, egyre jobb és jobb embereket sodor utamba az élet. Az érzéseidet kisrészt betudhatjuk a benned tomboló hormonoknak is. :) Tehát lehet hogy nem olyan vészes a helyzet. Valóban előtted a Nagybetűs élet és magadtól is annyit fogsz még változni h el sem hiszed. Barátokat magunk mellett tudni nagy ajándék de sok csak addig tart ameddig dolgunk van egymással. Állandóságot és némi stabilitást viszont adhat az, ha vannak céljaid\álmaid és mered azokat megvalósítani. Én speciel nagyon tisztelem azokat akik felépítik magukat, az életüket és mindeközben szerények maradnak. :) A lényeg hogy érdemes előbb magadba fektetni, egyéni sikereket elérni, így önbizalmat szerezni. Az emberek megéreznek mindent. A kiegyensúlyozottságot, az erőt de a gyengeséget is. Ez legyen a zárszó. Sok sikert! :)
2017. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
18 éves fiú vagyok és pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint.Nincsennek barátaim se barátnőm.Én is szeretnék járni bulizni,de sajnos nincs kivel.Ha gondolod beszélhetünk privátban.
2017. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szeretnélek megnyugtatni...:D De én is hasonló cipőben járok, csak én már 23 éves vagyok. :( Egyetemre járok, a külsőm normálisnak mondható, sőt néha még jófej is vagyok :D De ha sikerül is valami barátságot kialakítani, akkor sem lesz hosszútávú :( Most Budapesten lakom, albérletben. Jöhetnének a haverok bulizni, mehetnénk együtt....csak nincsenek. :D Egyébként vidéken születtem, a gimis barátaim pedig drágának tartják a Pesten bulizást, ezért esély sincs arra, hogy feljöjjenek hozzám. :( Elég elkeserítő. :(
2017. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez sztem azért van mert már kialakultak klikkek és tudatosan nem akarnak befogadni.Nekem is volt ilyen bár én sajnos rosszul kezeltem a helyzetet ezért joggal utàlhattak meg .Ne legyél őszinte de ne kavard a szart csak annyit tudsz tenni hogy bàtran baràtkozol és kitartoan majd ugy is lessz valaki aki elfogad olyannak amijen vagy és lessz elég türelme hogy megismerjen.:)
2017. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!