Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy a baratsagunkat...

Lehet, hogy a baratsagunkat megmergezi a "szerelem" vagy valami mas van a hatterben?

Figyelt kérdés
A baratomnak tegnap elott volt a szulinapja es csinaltam neki sutiket plussz vettem neki ajandekot is. Amikor oda adtam neki az ajandekot rogton az utan magahoz olelt es megpuszilt engem. Tenyleg baratok vagyunk es szeretjuk egymast,de nem olelkezunk,puszizkodunk. Most tortent ilyen eloszor. Unnepnapokon sem oleljuk meg egymast,csak egy sima koszonom vagy egy kedves mosoly. Amikor meg atjott hozzam es sutiztunk,beszelgettunk es filmet is akartam vele nezni az ido alatt tobbszor is megerintett szandekosan vagy megolelt megpuszilt. Ez nagyon fura tole, es szokatlan meg zavarban is voltam elotte. Lehet valamit akart tolem? Vagy csak orult az ajandeknak? Mondjuk valahol szamithatott ra,hogy kap tolem valamit,hiszen minden evben megajandekozzuk egymast ha unnapnapok vannak. Furan is nezett ram, folyamatosan bamult engem es tobbszor is kinos csend lett. Ilyen se volt meg. Nem tudom mi valtozott meg? Nem is merem megkerdezni tole,hogy miert olelt meg tobbszor is ha eddig sosem tette? Szerintetek? En nagyon remelem,hogy csak baratkent gondol ram. Nekem o legfontosabb szemely az eletemben. A baratsagunk a legertekesebb dolog es nem szeretnem ha ezt be szennyezne a "szerelem" "parkapcsolat" ami tart ideig oraig aztan szevasz es elvalnak utjaink. Ot sosem szeretnem elvesziteni!
2017. okt. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" "szerelem" "parkapcsolat" ami tart ideig oraig aztan szevasz es elvalnak utjaink"


Miért kellene elválni az útjaitoknak? Mi is barátsággal kezdtünk és majd 30 éve vagyunk párkapcsolatban...

2017. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, kezd többet érezni irántad. Többet te nem akarsz, akkor is rá nyomja bélyegét a barátságra. Én, minden kép leépíteném a barátságot, ha többet akarnák, de a másik meg nem.

Szenvedés és színjáték, ha szerelmes leszek és barátságot játszok.

2017. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh az igen! :) Gratulalok neked 1#-es. De az ilyen ritka es olyan ferfit ugy sem talalok aki mellettem megallapodna vagy nem adna fel az elso adando kisebb problemanal. :) Meg en is hamar feladom, nincs turelmem, nem szeretem ha folyton drama van es problemak,korlatok, veszekedesek. A kapcsolat nagyon nehez..ott mindig vannak gondok. A baratsag mas es ott nincsenek elvarasai a baratomnak,nem veszekedunk,nem bantjuk meg egymast,nincsenek szabalyok.
2017. okt. 9. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok es szeretnek kidobni tobb eves baratsagot a kukaba. Nekem o a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Remelem mindig egyutt leszunk. En nem szeretnek parkapcsolatot mar. Senkivel! Nem nekem valo
2017. okt. 9. 18:53
 5/5 A kérdező kommentje:
2#-es amugy igazad van es ertheto amit mondasz. Csak gyakorlatban azert ez mas. Nem akarom a legjobb es az egyetlen baratomat leepiteni. De ha szerelmes is lenne belem..mondjuk ez fura lenne..akkor is baratok maradnank remelem! Aggodom,hogy mi lesz ha tenyleg akarna valamit tolem.
2017. okt. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!