Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol köthetnék ilyen "barátságot"?

Hol köthetnék ilyen "barátságot"?

Figyelt kérdés
Akár online - sőt, időhiány miatt főleg online - szeretnék olyan emberekkel beszélgetni, akik különösebb részlehajlás nélkül, érdekesen "fel tudnak világosítani" egy 19 éves, hiányos gazdasági, politikai és vallási tudással rendelkező fiatalt. Kicsit ugyanis már unalmas, hogy ennyire beszűkült vagyok a világ dolgait illetően, szívesen bővíteném az ismereteimet az életben is használatos fontos információkkal, amiket az iskolában túlzottan elhanyagolnak...

2017. okt. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Egy ilyen barátnál hogy döntenéd el, hogy mennyire használható az amit átad neked?

Könyvtár amit te keresel. Van online is.

2017. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Engem pont ezek a dolgok érdekelnek, s úgy érzem, untatom a környezetemet, ha elkezdek ezekről áradozni.

Sajnos nincs időm írásban válaszolni, de ha pesti vagy, szívesesen találkoznék veled valamikor, s örömmel válaszolgatnék valamennyi kérdésedre.

2017. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mester keres tanítványokat. Jelige: Jézus
2017. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj amiket felsoroltál dolgok azok szinte mind olyan témakör amiből lehetetlen olyan " tanárt " keresni aki részlehajlás nélkül mondana el mindent. értelemszerűen, ha már pl érdekli a politika annyira, hogy tud róla mesélni, akkor szinte biztos, hogy megvan hova húzódik és ez hatni fog arra is, hogy egyik vagy másik oldalt miként állítja be, vallás esetében szintúgy, értelemszerűen arról a vallásról fog a legtöbbet mondani ami a sajátja a többit meg talán valamelyest.


Én is szeretek ilyesmikről beszélgetni, de alapvetően nem úgy, hogy most akkor tanuljunk, hanem csak szimplán spontán, aztán ami érdekessebb dolog azt megjegyzem, aztán esetleg utánajárok én is.

2017. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Akár itt is. Gondolom egy részt ezért is írtad ki a kérdést, hátha van itt olyan.. :)

Írj egy témát amiről beszélgetni szeretnél és én majd kifejtem róla a véleményem.

(Egy évvel idősebb vagyok, hehe :D)

2017. okt. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1,4,5, okés válasz.


Mondjuk írj ide valamit, és írd hozzá mit gondolsz róla. Vagy kérdezd meg," hogy ti mit gondoltok erről? "


Azt sem ártana tudni, hogy milyen gondolataid vannak, egy politikai, gazdasági, társadalmi, tudományos vagy vallási, hírről, eseményről.


Kérdés nélkül válasz sincs.

2017. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!