Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Igazából akármilyen hülyén is hangzik, nagyon szimpatikus nekem egy lány instán és rohadtul nem merek ráírni. Igen, tudom gáz meg minden, meg mi az, hogy instán. Miskolci, én pesti vagyok, szerintem ennyi elég. Azt azért szeretném leírni, hogy lány vagyok. Tehát itt nem kell ilyen nagy szerelemre gondolni, szimplán sok a közös pont, meg így első látásra megfogott. Nincs bunkó stílusa, aranyosnak tűnik tehát semmi okom nem lenne arra, hogy féljek. Én is furcsállom, hogy lányként ennyire félek a reakciójától. Lehet egyébként, hogy ez azért van mert régen (úgy jó két éve) megpróbáltam neten barátkozni, össze is jött, egy egész nagy társasággal, de ott egy lánnyal nagyon jóban lettem és mindenki megutált miatta xd. Mármint, hogy elveszem a barátnőjüket vagy mi. De mindegy az más tészta. Szóval valaki tippek? Rég ismertem meg új embereket, tehát már azt sem tudom hogy kell valakire normálisan ráírni xd. Nem szeretnék rámászni. Még a sztoriját nézegettem, de oda sokszor ír ki szomorú dolgokat, nem tűnik úgy mintha jól lenne. Emiatt sem merek ráírni, mert ugye ha szar napja van vagy szomorú akkor lehet hogy nem örülne ha valaki random "belemászna" az életébe. Valaki segítsen xd.


Könyörgöm ha nem tudsz ehhez hozzáfűzni valami normálisat akkor ne is kommentelj. Az ilyen "milyen generáció ez?" meg "instán nem barátkozunk!!" megjegyzésekkel nem lesz jobb.


Egyébként 14/L.



2017. okt. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívből. Mond el neki, miért is akarsz kapcsolatba kerülni vele, kapcsolat jellegétől függetlenül.
2017. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megosztásaiból feltérképezed az érdeklődési köreit, és annak megfelelő témával indítod a beszélgetést. Esetleg miben lehet ő jó, miben kérheted ki a véleményét/tanácsát.
2017. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!