Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? 22 éves férfi...

Mi a baj velem? 22 éves férfi vagyok, én hiába kezdeményezek, lányoknál, ők nem nagyon kérdezgetnek. Mintha csak én akarnék ismerkedni. Gondolok itt élő és chates beszélgetésekre is. Mi a baj?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

# 20


Persze, ha köcög takó valaki s papi mami jóltartja:D

2017. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönök, elkezdünk hétköznapi dolgokról beszélni. Én kérdezek, ő hallgat, vissza nem kerdezne semmit. Akármit.
2017. okt. 25. 04:59
 23/30 anonim ***** válasza:
másold be csetről az egyik ilyen beszélgetést
2017. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem csak csetrol van szó. Sőt már nem is ismerkedtek nagyon neten, mert abból semmi nincs. Élőben, elkezdek beszélgetni ég, lánnyal, pl. És azt érzem egy idő után, hogy egyirányú a kommunikáció.
2017. okt. 25. 05:49
 25/30 anonim ***** válasza:
nem baj, azért egy fb beszélgetést másolj be
2017. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

# 22


Talán 2-3 mondat elég a hétköznapokról és válts valami beszéltetősre, mint szabadidő eltöltése, miként nála-családjával...remélhetőleg nem csak sminkelés a szórakozása, hanem valami aktív program is van közte...abból faragj valami eszmecserét-talit.

2017. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Akarnak egyáltalán ismerkedni a lányok, akikkel beszélsz vagy csak random ráírsz valakire vagy leszólítod az utcán/buszon valahol?


Bocsi, hogy ilyet feltételezek, de én nő vagyok és már nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe, hogy számomra ismeretlen emberek irkáltak rám, mert ismerkedni akartak és le lettem bunkózva, hogy én meg nem.


Vagy mikor buszon behuppan mellém egy srác és elkezd kérdezgetni, csak úgy aztán megint én vagyok a bunkó elutasító, hogy nem akarok részt venni a beszélgetésben, holott elmondtam neki, hogy van barátom, de nem hitte el. Ráadásul nem adom ki ismeretlennek a nevem és a lakcímemet, csak mert bemutatkozott. (Poén, hogy a végén, mikor leszálltam még elkapta a kezem, hogy egy puszikát azért adjak már neki.) Ő is arra panaszkodott, hogy egyik lány sem akar vele ismerkedni és mindenki lerázza, ahogy én is.


Jártam már úgy is, hogy egy fickó engem bámult, barátnőm meg is jegyezte, hogy az a férfi furán viselkedik, majd odajött hozzám, hogy ne haragudjak, de olyan szép vagyok, hogy ilyet még nem látott és nézni szeretne még egy kicsit. (Részeg volt.)


Másik, mikor egy társaság kiabál mindenféle hülyeséget a férfiasságukról meg hasonlókról utána meg megint jön a "de bunkó pcsa vagy", ha nem reagálok.


Ha nem ezekbe a kategóriákba tartozol akkor máshol van a probléma. Én is neten ismertem meg a páromat, de nem társkeresés volt a cél, csak így alakult. (Ugyan abban a facebook csoportban voltunk benne.)

2017. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok ilyen. Neten nem írok rá ismeretlenekre. Nem is nyomulok. De mind1. Elvagyok én egyedül....
2017. okt. 28. 09:36
 29/30 anonim ***** válasza:
dehogy vagy el, ezt magad se hiszed el
2017. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát, akivel nem lehet normálisan elbeszélgetni, nem elég közvetlen vagy érdeklődő felém otthagyom a francba és nem is bánkódom utána. Lehet alapból olyan hülye.
2017. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!