Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? 22 éves férfi...

Mi a baj velem? 22 éves férfi vagyok, én hiába kezdeményezek, lányoknál, ők nem nagyon kérdezgetnek. Mintha csak én akarnék ismerkedni. Gondolok itt élő és chates beszélgetésekre is. Mi a baj?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 19:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De nagyon rossz minden nap egyedül. Magányosan. Céltalanul. Az ember társas lény. Most is vannak célok, de azok szerintem nem fontosak.
2017. okt. 24. 19:33
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez így van, ők nem fognak érdeklődni. Ezért szokták motiválni őket, pl. Fax-képpel, álló dákó "látod, csajsz!? Erről te tehetsz!"

Vagy, lefotózod a sok pénzed egy részét, elküldőd. Megkérded, mire költené.

Egyébkén lexarnak, lehet így is lexar egy része.

2017. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Ja, egyébként nem cheten fogsz ismerkedni, persze hivhatod annak. Ismerkedni a világban fogsz, ott tudsz, ott lehet, ott kell. A chetes xarságot felejtsd el.
2017. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

De nem hiszem el, hogy nincs normális ember a világon. 22 évesen amúgy is csak a negatívumokat látom a világban. Ismerkedés semmi. Csalás, lopás hazudás. Szurkálódnak az emberek. Nem hiszem el ha én normálisnak érzem magam akkor nincs más ilyen ember.


Bár lehet rossz helyen keresem. Nem dohányzom, nem iszom. próbálok normális maradni. De mégsem találom a közegem.

2017. okt. 24. 19:39
 15/30 A kérdező kommentje:
Most nem csak a chates ismerkedésről beszélek.
2017. okt. 24. 19:40
 16/30 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerünk, ezért nem is tudunk segíteni, nem tudjuk, hol rontod el a dolgot.
2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Próbálj hasonló beállítottságú személyek felé nyitni, akik hasonlóan vélekednek egyes dolgokról. Nyiss feléjük, keress közös érdekelődési köröket, ez jó kiindulási alap lenne.
2017. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg az, hogy túl normális vagy, túl kedves, túlságosan próbálsz megfelelni és nagyon rágörcsölsz az egész ismmerkedés témára.
2017. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Áruld el, mi a titkod!

Köszönsz...és aztán?

2017. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönni se kéne. Az olyan balf.szság. Menő arcok soha nem köszönnek.
2017. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!