Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem álltam ki a barátnőmért?...

Nem álltam ki a barátnőmért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, most legyen Fanni a neve, az egyszerűség kedvéért.


Tegnap a vonaton összetalálkoztam egy srác évfolyamtársammal, akivel a múltkori buliról kezdtünk beszélgetni. Ő megemlítette, hogy Fannival is táncolt, de ő többre tartja magát annál, hogy összejöjjön vele. Itt nem reagáltam semmit a dologra, csak most kezdett bűntudatom lenni amiatt, hogy nem védtem meg a barátnőm becsületét, nagyon rosszul érzem magam, hogy ezt nem tettem meg, pedig nagyon értelmes és okos lányról van szó, aki a látszat ellenére valódi értékeket képvisel, én tényleg ismerem őt.


Ilyen helyzetben mit tegyek? Borzasztó barátnőnek érzem magamat.



2017. aug. 24. 09:45
 1/8 A harmadik szem ***** válasza:

Csak azért, mert nem tudattad a sráccal, hogy Fanni milyen okos és értékelhető, attől még az és ez nem fáj se Fanninak, se a srácnak.

Amúgy sem kell a konfliktus. Te többre tartod Fannit, mint ő és ezért a te barátnőd és nem az övé.

2017. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Becsület nem olyan dolog amit meg lehet sérteni ilyen helyzetben, így megvédeni sem lehet.


E ember nem ismeri őt. Rossz elemzési készségei miatt van e véleménye. Elég tudd, ez nem valóság.

2017. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, képes vagy véleményét valóság egy szeletének értése miatt megváltoztatni, tedd.


Ha nem, csak lásd hiányosságát s éld tovább életed.

2017. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szándékosan manipulált, mert tetszik neki is a csaj.

Az ilyen szarkeverőket kell elkerülni egy életre. Én nőből ismertem ilyet.

Egyébként meg gyáva voltál, azzal foglalkozz, hogy legyél bátrabb. Mitől félsz, attól, hogy meg ver? És akkor mi van?

2017. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Miatyánk című ima, és a személyért elmondott ima.

Nekem sokat segített az ima, pedig nem vagyok vallásos, de rendkivül hálás, hogy ennek ellenére használ.

2017. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek rugózol ilyesmin. Ha Fanninak érdektelen a srác, akkor nem fontos neki a véleménye sem.
2017. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os:

Ha a barátnőjét alázzák, akkor ő alázzák.

Azzal, hogy azt mondta a gyerek, hogy olyan retek a csaj, hogy nem jött vele össze, azzal fájdalmat okozott.

Azért ne hagyja már, hogy lábtörlőnek nézzék.

Megsértették, akit szeret. (gondolom nem másért jött vele össze)

2017. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

(gondolom nem másért jött vele össze)

---

Ez nem a párkapcsolatok kategória, kedves utolsó.

2017. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!