Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van kedve valakinek összeesküv...

Van kedve valakinek összeesküvés elméletekről beszélgetni?

Figyelt kérdés
De komolyan.

2017. nov. 3. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

De aztán vigyázz, ha túl sokat olvasol, akkor a Reptoidzsidógyíkemberek felírnak a veszélyes emberek listára, és az intergalaktikus parlagfűteával hajtott űrhajójukra visznek, ahol análisan megbecstelenítenek, majd bezárnak a csupakabra mellé, ami majd jól kiszürcsöli a véred.

Vagy ami még rosszabb, a kerekeshalmi kuglófember jön el érted, ami jól megesz.

2017. nov. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ti olyan viccesek vagytok:DDD

Én amúgy csak gondolkodtam, biztosan hallottatok már erről ti is.

2017. nov. 3. 04:05
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A Föld alakja geoid
2017. nov. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Van itt olyan, aki ismer összeesküvés elméletet mind a két oldalról?
2017. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem van, csak a legtöbbjében nem hiszek. Amiben igen, az viszont a színtiszta igazság.
2017. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

AMERIKÁT REPTOIDOK IRÁNYÍTJÁK A FÖLD LAPOS PIKACHU FARKÁN VOLT EGY FEKETE LÓPIKULA ORBÁN GERINCES ÉLŐLÉNY AZ ILLUMINATI WALLMARTOKBAN FOG MINKET RABOKKÉNT TARTANI HOGY A GYÍKEMBEREK MEGEGYENEK ÉS VOLT EGY TELEPORTÁLÓ HAJÓ AMI MAGÁBA OLVASZTOTTA AZ EMBEREKET DE SENKI SEM BESZÉL RÓLA-


gosh, ebből egyben még hiszek is, kitalálod melyik? :D

2017. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 tuti a pikachusban
2017. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező? 14?


Naná hogy mindenki hallotta már ezt az ismét előkerült "Gömb vs lapos Föld" marhaságot. Az egész internet és minden ismeretterjesztő portál ezzel volt tele két hétig kb egy hónapja.


Egyszerűen nem értem hogy kerülhet ekkora figyelem egy olyan témára, kérdésre, ami már a 10 éves gyereknek is totál evidens.


Következő mi lesz? Valami véglény megkérdőjelezi hogy léteznek-e mikrobák? Vagy valaki kitalálja hogy igazából nincs is világűr, csak egy nagy burok vesz minket körbe ami ki van lukasztva a csillagok helyén? Inkább nem adok ötleteket, mert amilyen hülyék egyesek, még a végén ezek lesznek a legújabb konteók...

A 18. században még megértettem volna, hogy a javarészt analfabéta paraszti tömegek ezeket elhiszik, de hogy a 21. századi nyugati civilizációban üsse fel a fejét egy ilyen szintű mérhetetlen tájékozatlanság. Elképeszt. Ilyenkor mindig megkérdezem magamtól, mi a franc értelme van a közoktatásnak? Oké hogy rossz a közoktatás MO-n, de ennyire nem. Ez már valóban arról szól hogy egyesek eleve alkalmatlanok a gondolkodásra, így tanítani se lehet őket.


Ráadásul mindez az INTERNETEN terjedt el. Azon az interneten, amin kb fél perc alatt BÁRMIT megtalálhat a kíváncsi ember.

Már ha képes lenne a minimális problémamegoldásra, pl használni a keresőt, és rendelkezni a megértő olvasás képességével. Amíg a társadalom fele funkcionális analfabétákból áll, ez egy utópisztikus álom.


Egyébként én elég sokat foglalkozom tudománnyal és annak népszerűsítésével rendezvényeken (távcsöves bemutatók, előadások) és ott van lehetőségem testközelből megtapasztalni milyen is az általános közvélekedés konteó ügyben. Szerencsére kb csak minden 20. embernek vannak nagyon durva hülyeségei, ami megnyugtató. Bár bizonyos tekintetben ez az 5%-os előfordulás magasnak is tekinthető, de nézzük a jó oldalát:nem magasabb.

2017. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nah akkor én feldobok egy jót. Mit gondoltok a Meleg Illuminatiról?

https://www.youtube.com/watch?v=w3wMAqA9GPE&

2017. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az a szomorú 18-as, hogy már létezik a burkos elméleted, elég szép számmal vannak követői is. :DDD
2017. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!