Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy rosszul esik?...

Jogos, hogy rosszul esik? Hanyagolva vagyunk (? )

Figyelt kérdés

Egyik barátunk nem hajlandó eljönni velünk szinte soha sehová.

Egy iskolába jártunk pár éve, azóta van, aki már távolra költözött, de hárman Budapesten tanulunk.

Régen sem túl gyakran jött programokra,de talán gyakrabban mint most. Akkor úgy gondoltam nem szeret társaságba járni, most viszont hetene mindig eljár egy csoportba, elmondása szerint a témája miatt, nem az emberek miatt.

Én egy hónapban 1-2 szer hívom el valahová, de általában nemet mond rá, vagy lemondja. Ez főleg azért esik szarul, mert az említett "klubbal" eljár hetente akár többször is.

Amikor pedig megharagszom és szováteszem akkor én vagyok az, aki már megint megsértődött...

Van akivel már nem is tartja a kapcsolatot ebből a barátikörből, pedig egykor legjobb barátok voltak. Voltak köztük problémák, nem veszekedtek hanem szépen lassan megszakadt a kapcsolat.

Ha probálkozok az a baj, mert "túl nagy ügyet csinálok a dologból"...


Most akkor ehhez mit kellene szólnom?


2017. nov. 3. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, ne erőltessük. Nem megbántódni kell, hanem tudomásul venni, hogy ennek vége. Ne keresd, ő se fog.
2017. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak, túl kell lépni rajta. Jól írja az első, nem kell erőltetni. Ha érdekelnéd akkor eljönne. Belemagyarázhatsz dolgokat de csak magad áltatod. Én most zártam le egy 20 éves! barátságot. Nagyon jóban voltunk, de már annyi hülyesége van (az én szemszögemből) a másiknak, hogy nem tudom tolerálni. Megbeszéltünk valamit akkor sose az volt, ugyanezt csinálta mint a haverotok.
2017. nov. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változott az érdeklődési köre,más dolgok kezdték el érdekelni és az új egyéniségehez passzoló emberekkel érzi jól magat.Ezek fájdalmas dolgok, de tudomasul kell venni.Nekem tiz eves baratsagom ert véget néhány éve mert a barátnőmben nagy változások mentek végbe és elfordult tőlem meg másoktól.Azota ismét kommunikálunk de már másként.Egy időben ugy éreztem mindent megadnék, hogy helyre jojjon a barátságunk, de ő nem volt nyitott rá.Mostmar azt mondom jobb is, hogy igy alakult.Most én vagyok az akiben változások mennek végbe és vannak emberek akikkel mar nem erzem jol magam úgy érzem nincs mit mondanunk egymásnak.Uj dolgok és ezzel egyidejűleg új emberek felé is fordultam a régiek közül akikkel megmaradt a kapcsolatom az elmélyült, jobbá vált a többit ignorálom.Vannak ilyen periódusok az életünkben ezt elkell fogadni.A helyedben nem keresném őt megpróbálnék más emberekre fókuszálni.Ne kövesd el azt a hibat amit en elkövettem annyit keseregtem, vartam a régi barátság helyreállítására, hogy nem voltam nyitott mas ismeretségek befogadására.Amiota nyitottá váltam sok értékes embert megismertem, sok erdekes dologba bekapcsolodok és ez mind olyan embereket hoz az életembe akikkel sokkal jobb es minőségesebb kapcsolatot tudok kialakitsni.
2017. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!