Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolják azt, hogy...

Miért gondolják azt, hogy szerelmes vagyok egy lányba, ha csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Egy lány a legjobb barátom, és anyumék folyton azt mondják, hogy azért biztos tetszik meg ilyesmiket, pedig nem tudnám azt mondani, hogy rosszul néz ki, de nem tudnék rá úgy gondolni. Sok helyre megyünk együtt(legtöbbször nem csak kertek vagyunk), de akkor is a "mai" világban.
2017. nov. 4. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nekik nincs ellenkező nemű barátjuk.

Féltékenyek.

Ne törődj velűk.

2017. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felszínesek. Előítéletesek. El kell engedni a füled mellett :)
2017. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez szerintem berögződés sokaknál főleg ha fiatalabb vagy, hogy a rokonság meg egyebek ha látnak vele akkor biztos "jártok"
2017. nov. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Sok helyre megyünk együtt" - ezért gondolják. Nekem is volt fiú barátom, aki soha nem kérdezte meg, hogy akarok-e vele járni, én meg nem akartam rákérdezni. Tőlem is mindenki faggatózott, hogy egy pár vagyunk-e.
2017. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!