Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi tévő legyek?

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lany akit egy baratom altal ismertem meg es tetszettem neki. Eleinte nem ereztem semmit de vegul megszerettem ot. Egyszer talalkoztunk amikor is megismertem aztan ram irt messengeren es ott beszelgettunk. A lany kicsit olyan flegma volt, meg volt h orakat kellett varni mire vissza irt. Beszeltuk hogy kene talalkozni elobe is de addig nem jutottunk el mivel igen messze lakik. Mivel flegma volt messengeren kivancsi voltam hogy ha en nem irok neki akkor o ir e de nem igazan irt. Egy let nap kihagyas utan irtam neki a talival kapcsolatban es mondta h mar nem nagyon er ra es szoba jott hogy van baratja. Es elegge felidegesitett mivel vegre sikerult megszeretnem aztan a semmibol baratja lett, vagyis a kesobbiekben kiderult h megse. Na de ezert elmondtam par dolgot a baratomnak amit a hata mogott mondtt rola a csaj.( bar ezt mar megbantam elegge) Azota eltelt par nap es hianyzik a csaj, es nem tudom kitevo legyek, mivel a csaj es baratom mar beszeltek azzal kapcsolatban amit a csaj terjesztett a baratom hata mogott. Meg ha irnek is nem tudom mit reagalna. Szerintetek mit tegyek
2017. nov. 6. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F
2017. nov. 6. 19:28
 2/3 anonim válasza:
Hat, en az ilyen embereket messzirol kerulom, akikrol mar mindenek legelejen kiderul, hogy kavarnak, kevernek, flegmaznak, stb. Nem igazan jo tulajdonsagok, foleg akkor nem, ha ilyen hamar ki is mutatja.
2017. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hami407 válasza:

Szerintem foglald el magad valami más dologgal legalább pár napig. Kicsit megnyugszol, és sokkal stratégikusabban látod majd a helyzetet. Amit most csinálnál, jó eséllyel csak rontana a szitun.


Vonulj vissza, és gondold át, vagy csak tégy úgy mintha mi sem történt volna, amikor legközelebb beszéltek.


Sokszor az ilyen helyzetek idővel maguktól megoldódnak.

2017. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!