Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz, ha vannak...

Szerintetek gáz, ha vannak fiú barátaim?

Figyelt kérdés

Régen, az előző osztályomban szinte csak lányokkal voltam jóban, és a régi osztálytásraim közül párral most is egy osztályba járok. Ezzel nincs is baj, nagyon szeretem őket, de nem nézik túl jó szemmel, hogy néha a fiúkkal is beszélgetek, házit írunk stb.


Butaságokat mondanak rólam másoknak, és valahogy, lehet hogy csak paranoiás vagyok, de nem nagyon akarnak velem beszélgetni, ilyesmi. Mi csináljak? Mit gondoltok? Minden választ szívesen fogadok!



2017. nov. 30. 16:23
 1/3 anonim válasza:
100%

Szeintem nem gáz ,nekem pl csak fiú barátaim vannak

Szerintem csak féltékenyek :)

2017. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod mi a gáz? Ha az ember annyira szarul szociálodik, hogy a másikra nemiszervként tekint és nem pedig emberként. Egy barátságban tök lényegtelen, mi az illető neme. Azzal barátkozz, akivel szeretnél, az ilyen pampogók véleményét pedig magasról szard le :)
2017. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Az osztálytársnőid meg valószínűleg azért nem nézik jó szemmel, mert irigykednek rád.
2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!