Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, és teljesen belezugtam (17-17) és megkérdeztem pár barátomat-nőmet akik ismerik hogy van e nála esélyem, és aki kicsit jobban is ismeri azt mondta hogy nincs mert osztálytársak vagyunk, mert ő egyszer keverte a barátságot a szerelemmel és nem jól sült ki.

Szóval az egészben ez lenne a gond, mégis hogy adjam a tudtára hogy én akárhogyis de meg akarom próbálni, hogy mondjam el neki?


2009. febr. 18. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el moziba, vagy egy kólára vagy amit ti esztek-isztok :D , szerintem ebből érteni fogja, hogy érdeklődsz. Sok sikert, ili
2009. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom miért kérdezel meg barátokat, haverokat elöbb, mint hogy inkább te mennél oda hozzá.

Add a tudtára úgy, hogy beszélgess vele.Ajánld fel neki, hogy elmennél vele valahova beülni és erről bővebben beszélgetni.Kérd meg , hogy adjon egy esélyt neked.

A másik dolog.Ha megint azzal jön, hogy nem megy bele olyanba, hogy te osztálytársa vagy...stb,tehát ilyen kifogások, akkor az szerintem nem igazi válasz.

Úgy gondolom, hogy ezek kifogások és , ha nem tetszel neki, akkor ezt fogja mindíg mondani.Nem mondja meg nyíltan, hogy mit gondol.

Szerintem menj oda hozzá és hívd el valahova.Talán még azt is mondhatod, hogy nem fogod elmondani senkinek, hogy ne szóljanak bele és ne rontsák el ezt a dolgot.

Mondatokat nem lehet mondani, hogy mit mondj neki..legyél spontán és őszinte.

:):):)

2009. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, ez nem is olyan rosz :D szerintem egy esélyt kapok tőle, azt pedig ha megkapom akkor simán meglesz az egész :)

Kössz szépen ez nagyon szép válasz volt =)

2009. febr. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!