Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van erre esély? Vagy hagyjam?

Van erre esély? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy srác 10 even át volt nagyon jó barátom, sokan azt is gondolták, hogy együtt vagyunk, azonban 2015-ben volt egy nagy összezörrenésünk, azóta nem szólunk egymáshoz, köszönés sincs, viszont látom, hogy még mindig gyakran néz engem. Nagyon hiányzik, szerintetek lehetséges, hogy ennyi év után kibéküljek vele vagy inkább hagyjam?

17/L


2017. dec. 5. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Nektek volt hasonló esetetek? Ti mit tennétek ?
2017. dec. 5. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló esetem, túl tettem magamat rajta. Ő volt ellenséges mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy azt akarta.. én meg meg azok után is kerestem, ő nem, aztán egy idő után már én se
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kéne vele békülnöd.
2017. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne gáz, hogy így 3 év után?
2017. dec. 5. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szerintem béküj ha ő nem akar akkor legalább te megpróbáltad
2017. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem béküj ha ő nem akar akkor legalább te megpróbáltad
2017. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve nem is köszöntök egymásnak, eléggé "kétesélyes"a dolog, bár egy próbát azért megér. Hátha azóta máshogy látjátok a 3 éve történteket, mint akkor.
2017. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!