Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is fájna?

Nektek is fájna?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, azt hittem, hogy barátom. Évek óta mellette vagyok, ha kell, sok mindenben támogattam már, a legnehezebb időszakában is. Azt hittem barátok vagyunk. Nemsokára lesz az esküvője. Azokat meghívta, akik családi körbe tartoznak, még ha magasról is tettek rá, illetve egy régi ismerősét, csak mert az évekkel ezelőtt az egyik nehéz helyzetének tanúja volt és ugyanabban a szituban is volt az illető, mint ő és őt is kérte fel tanúnak. Engem meg le sem... és ez fáj. Jó lenne nem így érezni. Nem is kajálni mennék el, hanem csak tanúja szerettem volna lenni annak az örömnek, ami miatt évekig drukkoltam neki. És semmi. Elmeséli minden részletét a tervezgetésnek, meg mindennek, én meg csak magamban szenvedek, mert ezt megalázásnak élem meg, hogy másokat fontosnak tart, engem meg nem. Vagy csak addig voltam jó, míg szükség volt valamire, ténylegesen nem is voltunk vajon barátok?
2017. dec. 7. 11:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen megegyezik a véleményünk. :)
2017. dec. 7. 11:43
 12/15 A kérdező kommentje:
Mármint a 9esnek írtam, de a 10es sem rossz :)
2017. dec. 7. 11:43
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éve jóban vagyok a szomszéd csajjal és a nővérével. 3 éve a nővére esküvőjét tartották. Megkért, hogy csináljam meg esküvő előtt a körmét, hogy szép legyen. Rábólintottam, örültem is neki, aztán vártam a meghívót...és vártam... :D
2017. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Velem is volt hasonló, bár meghívtak, de nem tanúnak:S

Akit választott, már rég nem tartják a kapcsolatot, de mi most is barátok vagyunk. (Bár tanúnak ezek után én is mást kértem fel.)


Neked kell értékelned, hogy miért történt ez. Az én haverom "megszédült" egy új ismeretség miatt, később elnézést is kért miatta. Ha viszont másból is az jön le, hogy sz*rba sem vesz, akkor koptasd le!

2017. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen "barátnőm". Ruhákat néztünk együtt, segítettem neki elintézni dolgokat, meghívott a leánybúcsúra, de az esküvőre már nem xd

Így visszagondolva nevetséges, de én már akkor is röhögtem rajta, mert nagyon szánalmas. Nézzem ki vele a ruhát, de am már nem férek bele a költségvetésbe? Jovanakkor xd

2017. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!