Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb baratom mar at nez rajtam?

Figyelt kérdés
Az egesz meg altalanos iskolaban kezdődött 5. Osztalyban ott lettunk nagyon jo baratok 8.Osztaly utan mar nem nagyon talakoztunk de meg mindig ugyan olyan jo baratok voltunk ahogy telt az ido hébe hóba ossze futottunk még. Elmentunk ossze vissza, hulyultunk stb..Ahogy meg ismerte a batyamat egyre inkabb vele kezdett foglalkozni most mar ott tart ez az egesz hogy mar csak vele beszel, vele maszkal, szinte minden heten itt van nalunk es engem ez nagyon idegesit egyben rossz erzes is..Fogalmam sincs mit csinaljak nagyon sokat segítettem neki barmiben tudtam lövésem sincsen hol ronthattam el hogy mar ennyire eltavolodott tőlem, ki beszél a batyamal a hatam mögött.Ha tudtok valami otletet hogy mit csinaljak hogy ne erezzem magam szarul nagyon jo lenne koszonom. Elore is elnezest a helyesírasi hibakert telefonrol írtam.
2017. dec. 7. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi 5. Osztalytol 8. Osztalyig semmi problema nem volt a legjobb baratok voltunk ez a baratsag 7eves baratsag volt 17/F
2017. dec. 7. 19:56
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt meg elfejtettem oda irni hogy kb 4-5honapja kezdodott.
2017. dec. 7. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni egy ilyen emberrel akinek csak ennyi voltal.. rosszul erzed magad emiatt a gyerek miatt akkor miert foglalkozol vele? Leszarod a rosszul letted is leszarod o meg csak eltaszitott magatol oldja meg maga
2017. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!