Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért? Miért nincsen legjobb...

Miért? Miért nincsen legjobb barátnőm, aki mindenben támogat mindig itt van melettem, minden percemet vele tölthetem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy legjobb barátnőt akivel mindent megoszthatok és örül minden boldosgágomnak..

Volt egy lányka akivel tetsvéri szintű barátságunk VOLT. Régebben amikor még nem volt jóba egy pár személlyel akkor akárhánnyszor jött a városba ahol élek,mindig nekem szólt,hogy találkozzunk. Most egész nyáron itt volt és csak 1x szólt nekem,hogy menjünk már ki..és milliószor itt volt csak instán láttam a képeket amiket töltött fel a napjára..csak akkor voltam jó neki amikor segíteni kellett neki,ez szerintem nem barátság..Most meg neki áll feljebb,hogy én nem keresem..van okom rá.. am ilyen szinten imádtam úgy kezdem elutálni..


2017. dec. 12. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem te is hibás vagy hogy ezzel a lánnyal ilyen a kapcsolatod.

Ö itt volt, lehet sok mindent csinált a nyáron és nem mindig te jártál a fejében. Na de lehet, hogy ö azt várta, hogy te keressed, te tudtad, hogy ott van de semmit nem tettél.

Ne azt nézd mi volt nyáron, most már tél van.

Lehet azért nincsen barátnöd vagy barátnöid, mert mindig elvárod, hogy csak ök keressenek téged és te nem hívod öket...

2017. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"csak akkor voltam jó neki amikor segíteni kellett neki"

Valószínűleg ő nem úgy gondolta a barátságot, ahogy te.Ha olyankor tudott keresni amikor segítség kellett neki,akkor ugyanúgy kereshetett volna csak úgy spontán is,hogy elhívjon valahova.

Nem akarok álom romboló lenni,gondolom jóval idősebb is vagyok nálad.De elsősorban önmagadban próbáld megtalálni a boldogságot.Ha ezt másoktól várod könnyen csalódni fogsz.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem fontos a barátság.Ha barátkozni szeretnél arra jó alkalom bekapcsolódni bizonyos dolgokba,közösségekbe:pl.elkezdeni valamilyen sportot,kézműveskedni vagy bármit ami tégd érdekel.Hasonló gondolkodású emberek között könnynebben találsz jó barátokat.

2017. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Sokat mártírkodsz? Egy pár kapcsolatát, még ha barátokról van is szó, egy ember egyedül nem tudja elrontani. Van szád, szólj ha valami nem tetszik. Tök ellenszenves vagy így a leírásod alapján, szerintem a másik lány szempontja tanulságos lenne.
2017. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez nagyon gyerekes. 13 évesnél nem lehetsz több.
2017. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj legjobb barátnőt. Elárul és hátbadöf. Tapasztalat.
2017. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet értek az utolsó hozzászólóval.Persze nem azt modom,hogy nincs igaz barátság, de ritka mint a fehér holló.Benne van a pakliban,hogy elárul az illető vagy azt vágja a fejünkhöz,hogy csak illúzió volt a barátság,tehát megjátszotta magát,elhitette,hogy jóban vagyunk,mindent megosztottunk egymással.Ez velem megtörtént néhány éve.Egy ideig barátkozni se volt kedvem senkivel.Mára ez már megváltozott.De marad bennem egy eltulajdoníthatalan rész,amihez nem engedek senkit sem hozzáférni.Így elkerülhető,hogy a padlóra küldjön valaki és még akkor is belém rúgjon.Ez a keserű tapasztalat jobb emberismeretet is adott,könnyebben kitudom szűrni a hamis szándékú embereket.
2017. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!