Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elsírni magam mások előtt...

Elsírni magam mások előtt szánalmas dolog?

Figyelt kérdés
Még a családom előtt is kínosnak érzem.
2017. dec. 27. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Odamentek vigasztalni, megnyugtatni? Vagy piszkáltak és nevettek? Azért nem mindegy.
2017. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokszor az embernek kínos látni, ha valaki elsírja magát a környezetében. Hirtelen nem tud hogyan reagálni rá, illetve ha épp ő nincs olyan hangulatban, akkor is nehéz azzal mit kezdeni, ha valaki sír. Ezért néznek rád furcsán. Valószínűleg te is így viselkednél, ha valaki elsírná magát a jelenlétedben és nem lennél rá felkészülve.
2017. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
Nem szánalmas csak másoknak legtöbbször kínos ha előttük sír valaki mert nem tudják hogy olyankor mit kell kezdeni. engem általában nem izgat ha valaki előttem sír, de amikor nagy ritkán velem előfordult, ritka kiszolgáltatottnak éreztem magam.
2017. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, család előtt meg végképp nem kínos.
2017. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!