Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdődő barátság - találkozás...

Kezdődő barátság - találkozás - váratlanul 3. személyt hozott -?

Figyelt kérdés

Egy helyre jártunk szabadidőnkben, és megbeszéltük, találkozunk külön is. Egyneműek vagyunk, azt gondoltam, talán jó barátság kialakulhat. Én sajnos keveset késtem, ő többet, de mikor megérkezett, mondta, hogy még valakit hívott (ellenkező neműt), mondta a keresztnevét, és azt gondoltam, mit kezdjek egy idegennel, mikor őt is alig ismerem. Nem is szólt róla, pedig lett volna rá alkalma, mert egy ideje már egyeztettük folyamatosan a talit.

Mit gondoltok erről, ti mit szólnátok ehhez?



2017. dec. 28. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haverkodj össze vele is, biztos jó fej ha a haverod hívja. Meg még ki tudja, lehet nem is barát lesz az ellenkező neműből :D
2017. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más?
2017. dec. 28. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

3. személy bevonása tapasztalataim szerint azért szokott előfordulni,mert unalmasnak találhat téged,lemondani a talit nem akarta így hozott még egy személyt a násik ok pedig hogy társasági ember és akkor érzi jól magát ha többen körül veszik vannak ilyenek. Legjobb bnőm is ilyen erről tudnék mesélni.


Persze nem írtad,hogy hogyan alakul,meg mennyit beszélgettek,hogy vagytok el.


Viszont én nem örülnék neki, hiszen ha éppen barátkozok,ismerkedek vkivel akkor előbb őt szeretném megismerni,nem rögtön az egész baráti társaságát.


Lehet csak jót akart.


De őt kérdezted,hogy miért hozott még egy személyt?

A hozott személy milyen volt? Kedves,nyitott? Vagy csak ült csöndben?


Netán ők ketten jobban el voltak és veled nem foglalkoztak annyit?


Több infóval talán többet tudok segíteni.

2017. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy unalmasnak talál-e, az baj lenne, ha így gondolná, amikor még alapvető dolgokat sem tud rólam, de ha ez a benyomása, akkor miért akart volna közös programot (ő indítványozta ezt).


Nyitott volt a 3. személy, szerintem kiegyenlítetten folyt a társalgás.


Nem kérdeztem, miért hívta, valahogy számonkérésnek éreztem volna, amikor meg már ott volt a harmadik, akkor nem lehetett. Utólag jutott eszembe, hogy kettőjüktől megkérdezhettem volna, hogy mondják már el, hogy került ide XY. Kár, hogy akkor nem kérdeztem. Na, majd legközelebb rákérdezek és akkor tisztábban látok.

2017. dec. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!